Ανοικτά σήμερα: 4:00 μ.μ. - 12:00 π.μ.
Αποθήκευση
Τέλεια εμπειρία για τον 8χρονο γιο μου

Απλά τέλειο! Καταπληκτική εξυπηρέτηση! Κάναμε το πάρτυ του γιου μου όπου έπαιξε με τους συμμαθητές... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
scoubiees
Αχαρνές, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετικό!

Περάσαμε φανταστικά. Πολύ καλό προσωπικο. Πολύ ωραίο παιχνίδι και γεμάτο ανατροπές με ιδιαίτερη... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
fotinit265

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό escape room , πολλά δωμάτια και τέλεια φτιαγμένο . Πολύ καλό προσωπικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, John_Eleftheria30
Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2021

Πολύ ευχάριστο δωνάτιο. Η έναρξη του παιχνιδιού ιδιαίτερη. Περάσαμε πολύ ωραία. Θα ξαναπάμε και για τα υπόλοιπα δωμάτια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, 889angelikic
Η κριτική έγινε: 20 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφα φτιαγμένο δωμάτιο με πολυ ωραίους γρίφους. Η ηθοποιός δίνει μια άλλη διάσταση στην εμπειρία! Ένα εξαιρετικό δωμάτιο για όσους δεν έχουν παίξει πολύ ή θέλουν να διασκεδάσουν πραγματικά!

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _V8674QL
Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2020

Έχοντας παίξει όλα πλέον τα δωμάτια στο Mastermind, έχω να πω ότι είναι εξαιρετικό!
Πολύ έξυπνοι γρίφοι, οι αυτοματισμοί είναι από τους καλύτερους που έχω συναντήσει από πολλά δωμάτια!
Συγκεκριμένα το καινούριο δωμάτιο blackwater μας άρεσε πάρα πολύ και το βάζω στη λίστα με τα καλύτερα που έχω παίξει!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, vickyaK9210SN
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2020

Διασκεδαστικότατη εμπειρία. Ο τρελοκαπελάς εξαιρετικός! Ηταν η 1η μας φορά σε escape room και μας άνοιξε την όρεξη να ξαναπάμε σε αντίστοιχα δωμάτια. Το θέμα εξαιρετικό και το δωμάτιο προσεγμένο με γρίφους που είναι βατοί για παιδιά και για ενήλικες. Ο τρελοκαπελάς πάντα εκεί να μας βοηθήσει με τον δικό του τρόπο όποτε κολλούσε η αναζήτηση της λύσης του γρίφου. Ευχαριστούμε πολύ.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, grig0riaz