Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 2:00 π.μ.
Αποθήκευση
Πολύ ωραία διακόσμηση!

Ωραίο μαγαζί με αυλή, ωραία φαγητά και πολύ ωραίο καφέ, όλα σε σχετικά καλές τιμές!! Αξίζει να το... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2020
nadia2704
Πετρούπολη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετικο!

Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020
Elena M

Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2020

Όμορφος χώρος, ενδιαφέρουσα διακόσμηση. Πήγαμε Κυριακή πρωί 3 φίλοι για καφέ και μπύρα. Η MYTHOS σε μικρό μπουκάλι, ο καφές οκ και ο χυμός γκρειπφρουτ με τζίντζερ,άσχετο! Όταν η φίλη μου ρώτησε την σερβιτόρα γιατί το χρώμα του χυμού είναι κίτρινο και όχι κοκκινωπό (λόγω γκρειπφρουτ), η σερβιτόρα ζήτησε να τον μυρίσει!! Και φυσικά έχωσε την μύτη της μέσα στο ποτήρι για να πει πως ναι είναι αυτό που παραγγείλαμε αλλά δεν γνωρίζει γιατί δεν έχει το σωστό χρώμα...Ούτε απ έξω!!

Ευχαριστούμε, Maria M
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2020

Το μέρος είναι πολύ όμορφο αλλά γίνεται πανικός και μια γενικότερη χαυρα! Το χειρότερο είναι πως παράγγειλαμε το "μπανοφι αλλιώς" το οποίο κοστίζει 10 ευρώ και είναι ένα τραγικα μικρό δήθεν γκουρμέ αποδομημενο μπανοφι του οποίου οι γαρνιτούρες ήταν μπαγιάτικες και ειδικά το μπισκότο! Σαν να μη φτάνει αυτό, ενώ ζητήσαμε διπλό σερβίτσιο για να μοιραστούμε το γλυκό με τη φίλη μου το service δεν μας ενημέρωσε ότι η μερίδα δεν φτάνει ούτε καλά καλά για έναν. Ο δε σερβιτόρος μάλλον λίγο περισσότερο κοινωνικός απ ότι θα έπρεπε. Θα ήθελα να ξαναπάω αλλά μόνο και μόνο γι αυτό δεν πρόκειται να ξαναπεράσω ούτε απ έξω. Μας χάλασε το απόγευμα μιας υπεροχής Κυριακής

Ευχαριστούμε, BarbounakiD
Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Απόγευμα Κυριακής καθήσαμε για καφέ απέναντι στο μεγάλο τραπέζι με τον καναπέ .Τα παιδιά μας είπαν ότι αν έρθει μεγάλη παρέα θα μας μετακινήσουν ,κανένα πρόβλημα απαντήσαμε .Όμως μεγάλωσε η δίκη μας παρέα και από καφέ το γυρίσαμε σε ποτά και γλυκά .Καλό σέρβις με γνώση των cocktails.Το ένα αστέρι είναι γιατί ο σερβιτόρος φορούσε προκλητικά τη μάσκα κάτω από τη μύτη .Σε συνεχείς παρατηρήσεις της συζύγου μου απάντησε ότι δουλεύει και το πρωί αλλου και τον κουράζει !!
Καμία προσπάθεια να σώσει έστω τα προσχήματα και όταν μας πλησιάζει να τη φοράει κανονικά .Αντισηπτικό πουθενά !!!!!

4  Ευχαριστούμε, lisamika
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί με αυλή, ωραία φαγητά και πολύ ωραίο καφέ, όλα σε σχετικά καλές τιμές!! Αξίζει να το επισκεφτείτε!!

Ευχαριστούμε, nadia2704
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2020

Πολυ ομορφη διακοσμηση-αρχιτεκτονικη, μειναμε ικανοποιημενοι απ την ποικιλια και ποιοτητα των κοκτειλς, καθως και απ την ευγενεια του σέρβις. Ευχαριστουμε τη Λινα τη σερβιτόρα μας που η προταση της σε κοκτειλ ηταν ακριβώς του γουστου μας!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, Elena M