Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 2:00 π.μ.
Αποθήκευση
Τι να πρωτοπώ

Το έχω επισκεφθεί αρκετές φορές αλλά ελάχιστες έχω καταφέρει να βρω να καθίσω. Ευτυχώς ήμουν τυχερή... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Eleni_Psi
Παπάγου-Χολαργός, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Στο πουθενά

Κι εκεί που περπαταγαμε να περάσει η ώρα για το θέατρο εκεί στο πουθενά ξεπροβαλε ο τσαλαπετεινος... διαβάστε περισσότερα

Artem M
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας ακόμη ωραίος, εναλλακτικός χώρος με όμορφο προσεγμένο περιβάλλον στο κέντρο της Αθήνας! Πήγαμε Τρίτη βράδυ με φίλους και μέχρι 1:30 που φύγαμε ήταν γεμάτο! Ωραία ατμόσφαιρα με πολύ ωραία cocktails! Το δεντρο στη μέση του μαγαζιού είναι όμορφη πινελιά αλλά και τα δυο «δωμάτια» έχουν πολύ ωραία διακόσμηση!

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, popimkd
Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2018

Κυριακη πρωι,σε ενα παλιο σπιτι των Πετραλωνων με μια πολυ χαριτωμενη αυλη,και διακοσμημενο το εσωτερικο με γουστο στην δεκαετια του 70 ,πηραμε ενα καλο εληνικο καφε και πλουσια και γευστικα pancakes με σοκολατα μπανανα,με πολυ καλη εξυπηρετηση.Θα ξαναπαω σιγουρα μου αρεσε πολυ το μερος!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, _L3462OV
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χώρος vintage ..Γενικότερα σημείο trend..Service normal με επιείκεια..Πολύ ωραίος καφές..Η επιλογή για κάτι γρήγορο και νηστίσιμο..εντέλει δεν ηταν στις γεύσεις μας..

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Katerina P
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω πάει τρεις τέσσερις φορές σε αυτό το καφέ.
Ενώ μου έχει δώσει πολύ καλές εντυπώσεις τελευταία φορά δυστυχώς μας απογοήτευσε.
Περιμέναμε πολύ ώρα για να μας πάρουν παραγγελία ενώ ήταν πρωινή ώρα και δεν είχε καθόλου κόσμο.
Άργησε επίσης πολύ να έρθει ο καφές μας σε σημείο να σκεφτούμε ότι απλά μας ξέχασαν.
Τελικά ήρθε αλλά η δυσαρέσκεια ναι δεν έπαψε να υπάρχει λόγω της μεγάλης αναμονής.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Zarkadi
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ένα βράδυ με φίλους για κοκτέιλς και πίτσες και φύγαμε ενθουσιασμένοι. Ένα υπέροχο νεοκλασσικό, φοβερός χώρος με εξαιρετική διακόσμηση και τέλεια κοκτέιλς! Δοκιμάστε οπωσδήποτε την πίτσα με το τσίλι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, RigatoniMeTyria