Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 2:00 π.μ.
Αποθήκευση
Φοβερό μαγαζί !!!

Άνετα γίνεται Στέκι !!! Καφές παρά πολύ καλός , μπραντζ φοβερό !!! Ποτά κοκτειλ απίστευτα !!! Καλές... διαβάστε περισσότερα

476afroditik
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Καταπληκτικό μαγαζί

Τρομερό μαγαζί. Απίστευτος χώρος. Πολύ καλός καφές και brunch σε λογικές τιμές. Ο χώρος είναι ένα... διαβάστε περισσότερα

georgekoulis146
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω πάει τρεις τέσσερις φορές σε αυτό το καφέ.
Ενώ μου έχει δώσει πολύ καλές εντυπώσεις τελευταία φορά δυστυχώς μας απογοήτευσε.
Περιμέναμε πολύ ώρα για να μας πάρουν παραγγελία ενώ ήταν πρωινή ώρα και δεν είχε καθόλου κόσμο.
Άργησε επίσης πολύ να έρθει ο καφές μας σε σημείο να σκεφτούμε ότι απλά μας ξέχασαν.
Τελικά ήρθε αλλά η δυσαρέσκεια ναι δεν έπαψε να υπάρχει λόγω της μεγάλης αναμονής.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Zarkadi
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ένα βράδυ με φίλους για κοκτέιλς και πίτσες και φύγαμε ενθουσιασμένοι. Ένα υπέροχο νεοκλασσικό, φοβερός χώρος με εξαιρετική διακόσμηση και τέλεια κοκτέιλς! Δοκιμάστε οπωσδήποτε την πίτσα με το τσίλι!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, RigatoniMeTyria
Η κριτική έγινε: 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχή διακόσμηση! Πολύ όμορφο και ήρεμο για καφεδάκι, κοκτέιλ και φαγητό. Με την αυλή του να βλέπεις τον ουρανό και την διακόσμηση να σε ταξιδεύει. Ποιοτικός καφές κ λογικές τιμές.

Ευχαριστούμε, _Q7904RC
Ο/η IriniMichopoulou, Public Relations Manager του Upupa Epops The Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε!

Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε Σάββατο μεσημέρι, ήταν γεμάτο αλλά βρήκαμε να καθήσουμε. Ευγενέστατο προσωπικό και γρήγορο σέρβις. Καταπληκτικός χώρος, υπέροχη ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, olgalia
Η κριτική έγινε: 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος με "ανάσα" λόγω του αιθρίου του! Η Καρμπονάρα που γίνεται με καλή γνώση της Ιταλικής συνταγής είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ! Εύγε στη μαγείρισσα!
Δυστυχώς όμως... ΔΕΝ εφαρμόζεται στο μαγαζί ο Νόμος περί απαγόρευσης του καπνίσματος!

Ευχαριστούμε, Anna A