“Κακό service”
Κριτική για: Upupa Epops The Bar

Upupa Epops The Bar
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: Περισσότερες από 3 ώρες
Περιγραφή ιδιοκτήτη: Το Upupa Epops -the bar είναι ένα μαγαζί το οποίο φιλοξενείται σε ένα μεσοπολεμικό σύμπλεγμα τριών σπιτιών του 1930.Ο χόρoς έχει προσεχτεί στην παραμικρή λεπτομέρεια και εχει κρατήσει τον παλιό αυθεντικό του χαρακτήρα.To μαγαζί λειτουργεί καθημερινά από το πρωί για καφέ ,cocktail και bar food.
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έχω πάει τρεις τέσσερις φορές σε αυτό το καφέ.
Ενώ μου έχει δώσει πολύ καλές εντυπώσεις τελευταία φορά δυστυχώς μας απογοήτευσε.
Περιμέναμε πολύ ώρα για να μας πάρουν παραγγελία ενώ ήταν πρωινή ώρα και δεν είχε καθόλου κόσμο.
Άργησε επίσης πολύ να έρθει ο καφές μας σε σημείο να σκεφτούμε ότι απλά μας ξέχασαν.
Τελικά ήρθε αλλά η δυσαρέσκεια ναι δεν έπαψε να υπάρχει λόγω της μεγάλης αναμονής.

Ευχαριστούμε, Zarkadi
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε ένα βράδυ με φίλους για κοκτέιλς και πίτσες και φύγαμε ενθουσιασμένοι. Ένα υπέροχο νεοκλασσικό, φοβερός χώρος με εξαιρετική διακόσμηση και τέλεια κοκτέιλς! Δοκιμάστε οπωσδήποτε την πίτσα με το τσίλι!

Ευχαριστούμε, RigatoniMeTyria
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχή διακόσμηση! Πολύ όμορφο και ήρεμο για καφεδάκι, κοκτέιλ και φαγητό. Με την αυλή του να βλέπεις τον ουρανό και την διακόσμηση να σε ταξιδεύει. Ποιοτικός καφές κ λογικές τιμές.

Ευχαριστούμε, Κωνσταντινα Ζ
Ο/η IriniMichopoulou, Public Relations Manager του Upupa Epops The Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Ευχαριστούμε!

Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018

Πήγαμε Σάββατο μεσημέρι, ήταν γεμάτο αλλά βρήκαμε να καθήσουμε. Ευγενέστατο προσωπικό και γρήγορο σέρβις. Καταπληκτικός χώρος, υπέροχη ατμόσφαιρα.

Ευχαριστούμε, olgalia
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφος χώρος με "ανάσα" λόγω του αιθρίου του! Η Καρμπονάρα που γίνεται με καλή γνώση της Ιταλικής συνταγής είναι ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ! Εύγε στη μαγείρισσα!
Δυστυχώς όμως... ΔΕΝ εφαρμόζεται στο μαγαζί ο Νόμος περί απαγόρευσης του καπνίσματος!

Ευχαριστούμε, Anna A

Upupa Epops The Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Upupa Epops The Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!