Tripadvisor
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με ευγενέστατο προσωπικό και τέλειο δωμάτιο με φόντο την Ακρόπολη! Είναι πολύ βολικό σε θέμα μετακίνησης λόγο ότι ο σταθμος του ηλεκτρικού είναι 1 λεπτό απόσταση! Ότι καλύτερο για να περάσετε όμορφα σε κορυφαίο ξενοδοχείο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, KostasPale
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2020

Καλός χώρος στο υπόγειο για συνέδρια και ημερίδες. Οι εγκαταστάσεις ΟΚ, όλοι οι χώροι υγιεινής καθαροί. Ο μπουφές μέτριος , χωρίς γευστικές εξάρσεις, πολύ "διεκπεραιωτικός" τα δε γλυκά μετριότατα. Το προσωπικό ευγενέστατο .

Ευχαριστούμε, Georgina L
Ο/η ZeusIntl, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή Επισκέπτρια,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας τόσο για το ξενοδοχείο μας, όσο και για το ευγενικό προσωπικό μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και - γιατί όχι- να σας εξυπηρετήσουμε ακόμα καλύτερα στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 1 Ιανουαρίου 2020

Πολύ ευγενικό και φιλικό προσωπικό , μας κάνανε δωρεάν αναβάθμιση στο εορταστικό δείπνο και στο δωμάτιο ! Το φαγητό πεντανόστιμο , οι χώροι πανέμορφοι , το δωμάτιο πολύ καθαρό , το στρώμα και τα μαξιλάρια ανατομικά . Ένα μεγάλο ευχαριστώ στη Νάντια και το Γιώργο από τις κρατήσεις για όλα όσα μας προσέφεραν και φυσικά στη Χρύσα από το spa για την άριστη εξυπηρέτησή της , την ευγένεια και τον επαγγελματισμό της και τέλος στα κορίτσια που μας προσέφεραν το υπέροχο χαλαρωτικό μασάζ μας . Το
προτείνουμε ανεπιφύλακτα !! Καλή χρονιά :)

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Runa B
Ο/η ZeusIntl, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιανουαρίου 2020

Αγαπητή Επισκέπτρια,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τα θερμά σας λόγια σχετικά με την άψογη εξυπηρέτηση που είχατε από το προσωπικό του ξενοδοχείου μας. Τα σχόλιά σας αποτελούν έμπνευση για όλη την ομάδα και φυσικά θα τους μεταφερθούν. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και - γιατί όχι- να σας εξυπηρετήσουμε ακόμα καλύτερα στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2019

Καταρχάς μιλάμε για ένα υπερσύγχρονο ξενοδοχείο το οποίο έχει την καλύτερη θέα της Αθήνας! Από το υπέροχο Roof Top Restaurant!! Το service είναι σε πολύ υψηλά στάνταρ και το φαγητό μια υπέροχη γευστική εμπειρία!! Τα συγχαρητήρια στον Chef και το προσωπικό του,επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω το team του aegeo spa(Χρύσα, Αρετή, Ρούλα) γιατί εκεί οφείλω την πνευματική και σωματική μου ξεκούραση) και συγκεκριμένα φεύγοντας από το ξενοδοχείο θα μου μείνει το υπέροχο χαμόγελο ολων των ανθρώπων από το front desk(ειδική μνεία στην Αngie!) μέχρι την κοπέλα όπου είναι υπεύθυνη για την καθαριότητα του δωματίου!! Αξέχαστη εμπειρία και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σας ξαναδώ από κοντά!! Ευχαριστώ για όλα!!

1  Ευχαριστούμε, stefanospoulopoulos

Αγαπητέ Επισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα θερμά σας λόγια, τόσο για το ξενοδοχείο μας και το Above Rooftop, όσο και για το ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε και - γιατί όχι- να σας εξυπηρετήσουμε ακόμα καλύτερα στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 25 Δεκεμβρίου 2019

Ότι και να πω θα είναι λίγο!! Το προσωπικό, το δωμάτιο, το πρωινό, οι χώροι... Δεν έχω λόγια!! Επιβάλλεται να επισκεφθείτε το SPA, τα κορίτσια και οι υπηρεσίες τους δεν υπάρχουν πουθενά αλλού. Μπράβο σας,δε συγκρινεστε με κανένα ξενοδοχείο στην Αθήνα!!! Είστε υπέροχοι!!

Ευχαριστούμε, Gewrgia F

Aγαπητή Eπισκέπτη,

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και είμαστε πολύ χαρούμενοι με τα σχόλιά σας τόσο για το προσωπικό και το πρωινό μας, όσο και εν γένει για το ξενοδοχείο μας. Σας ευχαριστούμε και πάλι πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα στο Wyndham Grand Athens.