Wyndham Grand Athens
Stanley Hotel(Αθήνα)
HotelsClick
  • Μπαρ/Lounge
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο δίπλα σε στάση metro. Είναι αυτό που λέμε "τυπικά σωστό για την κατηγορία του" χωρίς μικροατέλειες ή παραλείψεις. Το προσωπικό άρτια καταρτισμένο και ευγενέστατο είναι από τα δυνατά του χαρτιά. Τα δωμάτια με σύγχρονο εσωτερικό σχεδιασμό. Το πρωινό πλήρες και με "ελληνική γωνιά". Ένα τίμιο απ όλες τις απόψεις ξενοδοχείο που γίνεται ιδανικό για επαγγελματικές επισκέψεις στην Αθήνα.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Grecory D
Ο/η WyndhamGrandAthens, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Απριλίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Λαμβάνουμε πάντοτε υπόψη τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα δικά σας.
Συγκεκριμένα θα θέλαμε να εκφράσουμε τη χαρά μας που μείνατε ευχαριστημένος με την ποιότητα της διαμονής σας και την επαγγελματική μας εξυπηρέτηση.
Ευελπιστούμε να μπορέσουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Wyndham Grand Athens.

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας δίπλα σε σταθμό μετρό, που συνίσταται για επαγγελματικές συναντήσεις. Σύγχρονα με μοντέρνα διακόσμηση ευρύχωρα δωμάτια. Καταρτισμένο και ιδιαίτερα ευγενικό προσωπικό. Πλούσιο πρωινό.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, peri66
Ο/η WyndhamGrandAthens, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 6 ημέρες

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Λαμβάνουμε πάντοτε υπόψη τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα σχόλιά σας.
Συγκεκριμένα θα θέλαμε να εκφράσουμε τη χαρά μας που μείνατε ευχαριστημένος με την ποιότητα του πρωινού σας και την επαγγελματική μας εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Η επιλογή του ξενοδοχείου Wyndham ήταν πραγματικά η καλύτερη. Είναι στο κέντρο ακριβώς της Αθήνας, πολύ κοντά στο μετρό και μπορείς να πας ακόμα και περπατώντας σε όλα τα ωραία μέρη που θέλεις να δεις ως τουρίστας. Το δωμάτιο ευρύχωρο με θέα την Ακρόπολη,το μπάνιο,τα κατάλευκα σεντόνια και μπουρνούζια. Όλα άψογα! Το πρωινό πολύ πλούσιο, (εξαιρετική προσέγγιση η ανοιχτή κουζίνα με αβγά, βάφλες και pankcakes κατόπιν παραγγελίας). Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό, πάντα πρόθυμο να απαντήσει στις ερωτήσεις μας, και πάντα φροντίζει να είναι όλα καλά. Χωρίς καν να το ζητήσουμε, μας προσφέρουν ένα χάρτη του ξενοδοχείου και μας εξήγησαν ό,τι χρειαζόμασταν για να εξερευνήσουμε την περιοχή. Σας ευχαριστούμε πολύ για το όμορφο τριήμερο που περάσαμε στην Αθήνα, σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη μας θα το προτιμήσουμε και βέβαια το συνιστούμε ανεπιφύλακτα.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Dimitra K
Μετάφραση Google

Dear Mrs Dimitra,
We cannot be thankful enough for your kind review posted on TripAdvisor after your city break in the beautiful city of Athens.
Let us thank you for praising our breakfast buffet, comfortable rooms and attentive staff.
We thank you for your review and cannot wait to welcome you back in the future.

Kind regards,
Spyros Ioannou
General Manager

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο αυτό ήταν πραγματικά υπέροχη, καθώς και τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά. Η θέα ήταν εκπληκτική. Εύκολη μετακίνηση διότι το μετρό είναι πολύ κοντά στον χώρο του ξενοδοχείου!!!!

Συμβουλή: Ανεπιφύλακτα να ζητηθεί δωματιο με θεα!!!!
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, 876georgia1

Καλησπέρα σας,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Wyndham Grand Athens.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο έχει χώρους κατάλληλους για επαγγελματικές συναντήσεις με την κατάλληλη υποδομή. Καθαρά δωμάτια , άμεση εξυπηρέτηση . Από τα καλά πρωινά σε ποικιλία . Πρόσβαση από αεροδρόμιο με μέτρο το οποίο βρίσκεται στα 50 μέτρα . Εύκολη πρόσβαση στο εμπορικό κέντρο της Αθήνας και όχι μόνο . Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, negenefe
Ο/η WyndhamGrandAthens, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Συγκεκριμένα σας ευχαριστούμε που αναφέρατε την βολική μας τοποθεσία δίπλα στο metro, την καθαριότητα των δωματίων και την ευγένια του προσωπικού μας.
Ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Wyndham Grand Athens.