Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο δίπλα σε στάση metro. Είναι αυτό που λέμε "τυπικά σωστό για την κατηγορία του" χωρίς μικροατέλειες ή παραλείψεις. Το προσωπικό άρτια καταρτισμένο και ευγενέστατο είναι από τα δυνατά του χαρτιά. Τα δωμάτια με σύγχρονο εσωτερικό σχεδιασμό. Το πρωινό πλήρες και με "ελληνική γωνιά". Ένα τίμιο απ όλες τις απόψεις ξενοδοχείο που γίνεται ιδανικό για επαγγελματικές επισκέψεις στην Αθήνα.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Grecory D
Ο/η WyndhamGrandAthens, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Απριλίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Λαμβάνουμε πάντοτε υπόψη τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα δικά σας.
Συγκεκριμένα θα θέλαμε να εκφράσουμε τη χαρά μας που μείνατε ευχαριστημένος με την ποιότητα της διαμονής σας και την επαγγελματική μας εξυπηρέτηση.
Ευελπιστούμε να μπορέσουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Wyndham Grand Athens.

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας δίπλα σε σταθμό μετρό, που συνίσταται για επαγγελματικές συναντήσεις. Σύγχρονα με μοντέρνα διακόσμηση ευρύχωρα δωμάτια. Καταρτισμένο και ιδιαίτερα ευγενικό προσωπικό. Πλούσιο πρωινό.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, peri66
Ο/η WyndhamGrandAthens, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Μαΐου 2018

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Λαμβάνουμε πάντοτε υπόψη τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα σχόλιά σας.
Συγκεκριμένα θα θέλαμε να εκφράσουμε τη χαρά μας που μείνατε ευχαριστημένος με την ποιότητα του πρωινού σας και την επαγγελματική μας εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο αυτό ήταν πραγματικά υπέροχη, καθώς και τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά. Η θέα ήταν εκπληκτική. Εύκολη μετακίνηση διότι το μετρό είναι πολύ κοντά στον χώρο του ξενοδοχείου!!!!

Συμβουλή: Ανεπιφύλακτα να ζητηθεί δωματιο με θεα!!!!
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, 876georgia1

Καλησπέρα σας,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και αναμένουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Wyndham Grand Athens.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο έχει χώρους κατάλληλους για επαγγελματικές συναντήσεις με την κατάλληλη υποδομή. Καθαρά δωμάτια , άμεση εξυπηρέτηση . Από τα καλά πρωινά σε ποικιλία . Πρόσβαση από αεροδρόμιο με μέτρο το οποίο βρίσκεται στα 50 μέτρα . Εύκολη πρόσβαση στο εμπορικό κέντρο της Αθήνας και όχι μόνο . Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, negenefe
Ο/η WyndhamGrandAthens, General Manager του Wyndham Grand Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Συγκεκριμένα σας ευχαριστούμε που αναφέρατε την βολική μας τοποθεσία δίπλα στο metro, την καθαριότητα των δωματίων και την ευγένια του προσωπικού μας.
Ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Wyndham Grand Athens.

Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018

η επιλογη αυτου του ξενοδοχειου εγινε 1. για την τιμή 2. για την προσβαση στο μετρο και 3. απο περιεργεια διότι κατά το παρελθον είχα μείνει στο Imperial. Το ξενοδοχείο είναι προσφατα ανακαινισμένο με ευχαριστους χώρους υποδοχής. Κατά την αφιξη μου με καλωσορισαν και ενοιωσα πολύ οικεια. Το δωμάτιο μου ευχαριστο και πολύ καθαρό. Ο σκοπος του ταξιδιού μου ηταν για ιατρικούς λόγους και η αμεση πρόσβαση στο μετρό ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετική για μένα. Το πρωινό πληρέστατο και ποιοτικό. Το εστιατόριο στον 9ο οροφο με καταπληκτική θέα στην Ακρόπολη. Καθ ολη την διάρκεια της σχετικά μικρής μου παραμονής με ικανοποιησε ιδιαίτερα ο επαγγελματισμός και η ευγενική συμπεριφορά του προσωπικού. Θα ήθελα να ευχαριστήσω την κυρία Καλοδημητρίου στην υποδοχή για την ευγένεια της και ιδιαιτέρως την Στεφανία που με μεγάλη προθυμία με βοηθησε να βρώ τους τηλεφωνικους αριθμους που εχασα λόγω βλαβης του κινητού μου. Περαν του γεγονότος οτι το ξενοδοχείο είναι επιτυχώς ανακαινισμένο και ευχαριστο, θεωρώ οτι την υπεραξία του την κερδίζει από το εξαίρετο προσωπικό του.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, ΕΥΑΝΘΙΑ Τ

Καλησπέρα σας κυρία Ευανθία,
Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας στο TripAdvisor.
Λαμβάνουμε πάντοτε υπόψη τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την τόσο λεπτομερή και θετική σας κριτική.
Είναι πράγματι μεγάλη μας χαρά που ευχαριστηθήκατε το μοντέρνο και ανακαινισμένο μας ξενοδοχείο, τη θέα απο τον 9ο όροφο και βεβαίως την εξυπηρέτηση του ευγενικού μας προσωπικού.
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο Wyndham Grand Athens.