“Όλα τέλεια ”
Κριτική για: Kuzina

Kuzina
Καλό για: Ρομαντικό, Ειδικές περιστάσεις, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο μαγαζί καλοστημένο ευγενικό πρωσοπικο πολύ καλό σέρβις και ισοροπιμενες οι γεύσεις στα πιάτα τους !!!!!

Ευχαριστούμε, kostas D
Ο/η KuzinaAthens, Manager του Kuzina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Kαλησπέρα kostas D, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα πολύ καλά σας λόγια. Σας διαβεβαιώνουμε πως θα τα μεταφέρουμε στο προσωπικό του καταστήματός μας. Βασικό μέλημα όλων μας στο Kuzina είναι η παροχή μιας μοναδικής γαστρονομικής εμπειρίας για τον κάθε επισκέπτη μας ξεχωριστά. Αυτό το ταξίδι στις ελληνικές γεύσεις επισφραγίζεται από τη δημιουργική ματιά του chef μας, Άρη Τσανακλίδη. Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο Kuzina και παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε πληροφορία.

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αφου κάναμε τη βόλτα μας με τη κοπέλα μου στο Θησείο, καθίσαμε για φαγητο στο kuzina!! Ειναι σε πολυ ωραιο σημείο στο πεζόδρομο της Ανδριανού!! Μας άρεσε το φαγητο και τα γκουρμέ πιατα του! Λιγο ακριβό βέβαια αλλα νομίζω θα το επισκεφτούμε ξανα!!

Ευχαριστούμε, Savvas B

Kαλησπέρα Savvas B, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας. Προτεραιότητά μας στο Kuzina όλα αυτά τα χρόνια είναι να παρέχουμε ένα μοναδικό γαστρονομικό ταξίδι στην ελληνική κουζίνα, με επίκεντρο όλους εσάς που μας επιβραβεύετε με λόγια σαν αυτά. Σας διαβεβαιώνουμε πως ο chef μας, Άρης Τσανακλίδης & όλη η ομάδα του Kuzina, θα συνεχίσουμε αφοσιωμένοι με το ίδιο πάθος και την ίδια φαντασία το έργο μας. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο εστιατόριό μας.

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ιαπωνική φουσιον , προσιτές τιμές και πολυ καλές γεύσεις σε όλα , δοκιμάστε ταρταρ τόνου με αβοκάντο και σουσι oh la la ,rainbow

Ευχαριστούμε, Michail M
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα παιδιά πάρα πολύ ευγενικά και το πιάτο με το κοτόπουλο και την σος τζίντζερ εξαιρετικό! Το συστήνω ανεπιφύλακτα αν έρθετε στην Αθήνα!

Ευχαριστούμε, Μαρίνα Τ
Ο/η KuzinaAthens, Manager του Kuzina, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 1 εβδομάδα

Kαλησπέρα σας, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για τα καλά σας λόγια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που το νέο μας menu κατάφερε να ανταποκριθεί στις προσδοκίες σας. Θα θέλαμε επίσης να σας ενημερώσουμε πως θα μεταβιβάσουμε τα θερμά σας σχόλια σε όλη την ομάδα του Kuzina και να σας διαβεβαιώσουμε παράλληλα πως θα συνεχίσουμε με τον ίδιο ζήλο και την ίδια έμπνευση να δημιουργούμε μοναδικές εμπειρίες για όλους εσάς. Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου στο Kuzina.

Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καινούργιες υπέροχες γεύσεις, χορταστικά γεμάτα πιάτα, ένα μεγάλο μπράβο με τις ευχαριστίες μας
Μια εξελιγμένη γευστική εμπειρία πολλά υποσχόμενη.

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Kuzina: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Kuzina: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!