“Τούρτα”

Απολλωνίον Bakery Patisserie
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα

Παραγγείλαμε τούρτα για τα γενέθλια της μικρής μας και αντί για τούρτα παραλαβαμε τούρτα παγωτό. Κανείς από τους καλεσμένους δεν έφαγε ολόκληρο το κομμάτι καθώς είναι Δεκέμβριος και θα μας έπιανε και κανας λαιμός! Από γεύση πάλι εντελώς αδιάφορη. Το μόνο που ήταν αξιοπρεπές ήταν η εμφάνιση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, renap787

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2020

Τα φαγητά όλα νόστιμα. Η εξυπηρέτηση είναι άθλια(τουλάχιστον οι περισσότεροι υπάλληλοι εκεί), αρκετές φορές έχουν ειρωνευτεί ή έχουν μιλήσει λιγάκι απότομα σε πελάτες και τέλος έχουν μια απαξιωτική στάση, διότι πολλές φορές έχω πετύχει υπαλλήλους να μιλάνε μεταξύ τους αντί να εξυπηρετούν κόσμο και όταν είναι να εξυπηρετήσει ενας υπάλληλος, "δίνει" την θέση του σε έναν άλλον υπάλληλο ώστε να εξυπηρετήσει τον πελάτη. Σε γενικές γραμμές είναι πολύ ωραίο μαγαζί, αλλά δυστυχώς η εξυπηρέτηση δεν είναι ικανοποιητική και αυτό θα δυσφημίσει το μαγαζί και είναι κρίμα. Ευχαριστώ πολύ!

Ευχαριστούμε, H3112AO_
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ποικιλία προϊόντων, καλές τιμές, φρέσκα υλικά, εξυπηρετικό προσωπικό, στο κέντρο της πόλης. Δεν έχω φάει ποτέ κάτι που να μην μου αρέσει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
10  Ευχαριστούμε, aggeloskilmistered
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Για πρωινό και καφέ είναι μια χαρά.Η γειτονιά βέβαια έχει τα θέματα της αλλά το πρωί τουλάχιστον περικυκλωμένος από τα παιδία του ΑΤ Ομονοίας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, S6758VDmikek
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2019

Έκανα μια παραγγελία (μια αραβική πίτα και 2 μπουκαλάκια νερό). Ο προβλεπόμενος χρόνος παράδοσης ήταν 40' (!). Μετά από 50΄ τους τηλεφώνησα ώστε να με ενημερώσουν για την εξέλιξη της παραγγελίας. Μου είπαν ότι θα ήμουν στην επόμενη παράδοση (δεν είχε ακόμα φύγει ο διανομέας) και ότι θα ήθελε επιπλέον 10'. Συνολικά δλδ 1 ώρα για μια αραβική πίτα και 2 μπουκαλάκια νερό...Φυσικά ακύρωσα την παραγγελία. Εξυπηρέτηση απαράδεκτη. Η δικαιολογία του ότι υπήρχαν πολλές παραγγελίες, με παραπέμπει σε κάκιστο προγραμματισμό και οργάνωση. Ας προσλάβετε κι άλλο προσωπικό αν υπάρχει τόση δουλειά... Τέλος, θεωρώ ότι είναι ακριβά τα προϊόντα τους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, gabfar2019

Απολλωνίον Bakery Patisserie: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Απολλωνίον Bakery Patisserie: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα