20 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Priceline409 $
1.145
1.145
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επικεφτηκαμε το Electra Metropolis Aegeo spa και πραγματικα ηταν μια τελεια εμπειρια! Τα κοριτσια ευγενικα κ εξαιρετικα! Μας υποδεχθηκαν και μας περιποιηθηκαν με ιδιαιτερη προσοχη και επαγγελματισμο. Ευχαριστουμε πολυ τη Μαρια στην υποδοχη και την Μελινα και την Δημητρα με τα μαγικα χερια!!! Ηταν μια απο τις καλυτερες εμπειριες και πραγματικα χαλαρωσαμε και το απολαυσαμε! Ευχαριστουμε πολυ!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Libra91069
Ο/η ATHINA BALATSOU, Guest Services / Front Office του Electra Metropolis Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητή Καλλιόπη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την επιλογή σας να επισκευτείτε και να απολαύσετε τις υπηρεσίες του Aegeos Spas, που βρίσκεται στον χώρο του ξενοδοχείου μας, Electra Metropolis. Έχουμε ήδη μοιραστεί όλα σας τα υπέροχα σχόλια και τα ευχαριστήρια με τις συναδέλφους από το Spa και θα είναι ιδιαίτερη χαρά μας, να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα στον χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αντιεπαγγελματική συμπεριφορά απο τη reception του ξενοδοχειου.
Θορυβώδη δωματια, η ηχομόνωση δεν ανταποκρίνεται σε 5στερο ξενοδοχειο.
Το πρωινο οχι τιποτε το ιδιαιτερο, ανεκπαίδευτοι σερβιτόροι. Το μονο θετικο του πρωινού η θεα που σου παρέχει στην Ακρόπολη.
Κριμα γιατι κατα αλλα οι χώροι οι εσωτερικοί ειναι όμορφοι και τα μετρα προστασίας κατα της COVID 19 πολυ σωστα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Lovetravelling197
Ο/η ATHINA BALATSOU, Guest Services / Front Office του Electra Metropolis Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ πελάτη,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας, Electra Metropolis για τη διαμονή σας αλλά και για τον χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε μαζί μας την κριτική σας. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λαμβάνουμε σοβαρά υπόψην όλα τα σχόλια σας, ενώ ελπίζουμε να μας δώσετε κάποια άλλη ευκαιρία στο μέλλον να σας υποδεχτούμε ξανά και να σας αποδείξουμε ότι μπορούμε να σας φιλοξενήσουμε με καλύτερο τρόπο.

Η κριτική έγινε: 30 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε με το σύντροφο μου το spa του Electra Metropolis και πραγματικά ότι και να πω είναι λίγο για τα κορίτσια αυτά! Φοβερή εξυπηρέτηση στην υποδοχή από τη Λουκια και τη Μαρία. Μας υποδέχτηκαν με διάθεση και χαμόγελο και ήταν εκεί σε οτιδήποτε χρειαστήκαμε τηρώντας φυσικά ολα τα πρωτόκολλα του Covid-19. Η Μελινα και η Κατερίνα,επίσης, στο χώρο του μασαζ ήταν καταπληκτικές και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από τις υπηρεσίες τους! Συστήνω ανεπιφύλακτα την aegeo spas για την άψογη εξυπηρέτηση και τα τέλεια προϊόντα που διαθέτει!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _K5695SG
Ο/η ATHINA BALATSOU, Guest Services / Front Office του Electra Metropolis Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητή Αντωνία,

Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η εξυπηρέτηση στο ρουφ Γκάρντεν από το προσωπικό της υποδοχης δεν ήταν τόσο καλή και ευγενική και γενικώς δεν υπήρχαν χώροι για να σερβιριστούν δυο άτομα στον εξωτερικό χώρο.. αλλά οι κενές θέσεις στον χώρο αυτόν εξυπηρέτησης ήταν μόνο για ενοίκους του ξενοδοχείου .. οποτε αν δεν υπάρχει κράτηση και εφόσον δεν καλυφθεί από κάποιον ένοικο του ξενοδοχείο παραμένει κενός !! Πραγματικά δεν ήταν σωστή η συμπεριφορά και χωρίς λογική !!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, johnkK2794JV
Ο/η ATHINA BALATSOU, Guest Services / Front Office του Electra Metropolis Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε,
Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε να επισκεφτείτε το ξενοδοχείο μας, Electra Metropolis Hotel και που μοιραστήκατε μαζί μας την κριτική σας. Λυπούμαστε ιδιαίτερα για τη δυσαρέσκεια σας αναφορικά με τις υπηρεσίες του εστιατορίου μας αλλά δυστυχώς είναι απόρροια των περιορισμών που επιβάλλει το νέο πρωτόκολλο για την προστασία όλων μας από την πανδημία.
Ελπίζουμε να μας επισκευτείτε εκ νέου κάποια στιγμή στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020

Εντυπωσιακό ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας. Κατάλληλο για επαγγελματικούς σκοπούς με εξαιρετική εξυπηρέτηση απο το προσωπικό. Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Το πρωινό στο roof garden με θέα την Ακρόπολη.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια είναι εξαιρετικά. Εάν προτιμάς θέα θα πρέπει να είσαι σε ορόφους 8 και 9 πληρώνοντας όμως κάτι επιπλέων
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, 268atheophanous
Ο/η AthinaBalatsou, Guest Relations Manager του Electra Metropolis Athens, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Μαρτίου 2020

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε να επισκευτείτε το ξενοδοχείο μας, Electra Metropolis. Είναι ιδιαίτερη τιμή μας να διαβάζουμε τα υπέροχα λόγια σας και τις προτάσεις σας, για το προσωπικό μας, τη θέα και το πρωινό που σερβίρεται στο εστιατόριο μας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε εκ νέου, το συντομότερο δυνατόν.