Μήνυμα από το Tripadvisor:Προσωρινά κλειστό
Ανοικτά σήμερα: 6:30 μ.μ. - 12:00 π.μ.
Αποθήκευση
Μοναδικη εμπειρια!!!

Ενα πραγματικα ιδιαιτερο και ξεχωριστο μπαρ. Ωραιος χωρος, πολυ καλη εξυπηρετηση, ωραια... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 23 Φεβρουαρίου 2020
nikitasp2015
Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο
μέσω κινητής συσκευής
Εμπειρία!!

Γευστική εμπειρία, μοναδική θα έλεγα!! Η αλήθεια είναι πως δεν περίμενα να γευτω τόσο ιδιαίτερες... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 12 Ιανουαρίου 2020
kipa_pa

Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2016

Ένα μπαράκι στο Γκάζι που σερβίρει ιδιαίτερα ποτά!!Πάρτε ένα κατάλογο και αν κάνετε ώρα να το διαβάσετε μην αγχωθείτε γιατί τα γκαρσόνια με το που θα τους πείτε θέλω γλυκό, ξινό ημίγλυκο κλπ ξέρουν να σας καθοδηγήσουν στον παράδεισο των γεύσεων των ποτών!!!Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε σφηνάκι κουτάλι ;-) Σημειώνω οι τιμές είναι ακριβές λόγω της ιδιαιτερότητας των ποτών.

Ευχαριστούμε, Kyrgiopoulos
Ο/η Angelos P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του MoMix Molecular Mixology Κεραμεικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Δεκεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας, χαιρόμαστε που σας άρεσε η εμπειρία της Μοριακής Αναμειγνυολογίας!

Να σημειώσουμε απλά πως στο MoMix μπορεί κάποιο να γευτεί την εμπειρία και με χαμηλότερες τιμές απλού cocktail, με κάποια που προσφέρονται προφανώς να έχουν και το ανάλογο αντίτιμο της παρασκευής τους!

Η κριτική έγινε: 4 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πρέπει..πρέπει παιδιά να πάτε τουλάχιστον μια φορά! Ήταν όλα υπέροχα, ο μοντέρνος χώρος, το άψογο service, τα εκπληκτικά κοτέιλς! Τόσες γεύσεις, τόσες επιλογές..
Επιστήμη ολόκληρη! Μπράβο σας!!

Υ.Γ. Φυσικά ενδείκνυται για πιο εναλλακτικές εξόδους διασκέδασης!

Ευχαριστούμε, Evaggelia P
Ο/η Angelos P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του MoMix Molecular Mixology Κεραμεικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Νοεμβρίου 2016

Ευαγγελία καλησπέρα, ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγησή σου και τον ενθουσιασμό σου!

Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2016

Η εμπειρία μας ήταν πολύ καλή. Πήγαμε μεγάλη παρέα καθημερινή βράδυ. Το σέρβις ήταν πολύ εξυπηρετικό, γνώστες των ποτών και με καλή επικοινωνιακή ικανότητα για να σε βοηθήσουν να διαλέξεις. Τα ποτά ήταν πολύ διαφορετικά, πολύ προσεγμένα και απασχολούσαν όλες τις αισθήσεις. Υπέροχη παρουσίαση, διαφορετικές υφές και απρόσμενες εκπλήξεις. Κάποια στιγμή υπήρξε ένα πρόβλημα με το σέρβις, το οποίο λύθηκε πολύ γρήγορα, χωρίς να δημιουργήσει καθυστερησεις. Γενικά μας πρόσεξαν πολύ, δοκιμάσαμε πολλά και διαφορετικά, από απλά κοκτέιλ έως επιδόρπια ποτού. Οι τιμές μου φάνηκαν πολύ λογικές για αυτό που σερβίρουν. Αν είχα ένα αρνητικό να πω, θα ήταν η μουσική, που προσωπικά δεν μου άρεσε και πιστεύω πως δεν ταίριαζε στο περιβάλλον. Σίγουρα αξίζει να το επισκεφτεί μια φορά κάποιος.

Ευχαριστούμε, Δέσποινα Μ
Ο/η Angelos P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του MoMix Molecular Mixology Κεραμεικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Νοεμβρίου 2016

Σε ευχαριστούμε πολύ για τη κριτική σου και την αξιολόγηση σου Δέσποινα, παίρνουμε όλες τις συμβουλές και τις απόψεις πολύ σοβαρά όσον αφορά τη δουλειά μας!

Χαιρόμαστε που ξεχώρισες και εσύ την εμπειρία της Μοριακής μέσα από τις δοκιμές που κάνατε, εννοείται σας περιμένουμε ξανά αφού στο MoMix η μοριακή μας εμπνέει να βάζουμε κάθε φορά τα δυνατά μας για να σας καλύπτουμε με νέες μοριακές αναζητήσεις!

Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί και εντυπωσιακά τα κοκτέιλ του πρωτότυπα και γευστικά.ακομα και τα κοκτέιλ σε πιάτο σου κεντρίζουν το ενδιαφέρον .δικα μου αγαπημένα το Hugo's brunch Kai to blitz-art.ομως αν θες να πιεις δυο κοκτέιλ πρέπει να δώσεις είκοσι ευρώ .

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Kwstantinos K

Καλησπέρα Κωνσταντίνε σε ευχαριστούμε πολύ για την αξιολόγηση!

Ένας νέος επισκέπτης του MoMix μπορεί να απολαύσει πολλά cocktails με μικρότερο αντίτιμο, καθώς έχουμε φροντίσει να υπάρχει ποικιλία τόσο σε εμπειρίες όσο και σε τιμές, για το άτομο αλλά και την παρέα!

Μη ξεχνάς πως πέρα από τα παραπάνω, τα cocktails Μοριακής είναι μοναδικά σε σύγκριση με τα συμβατικά cocktails!

Σε περιμένουμε ξανά με νέα, ανανεωμένα cocktails!

Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αν και η διακόσμηση δεν σε εντυπωσιαζει, η ευγένεια κάθε μέλους του προσωπικού ζεσταίνει την ατμόσφαιρα και σε κάνει να χαλαρωσεις άμεσα. Το service γρήγορο, ο σερβιτόρος μας βοήθησε πολύ με τον κατάλογο του μαγαζιού ο οποίος ίσως μπερδέψει κάποιον αμυητο,μας πρότεινε ορισμένες επιλογές, οι οποίες ήταν εξαιρετικές. Πολύ φιλόξενο μαγαζί με νορμάλ τιμές, φοβερή ποικιλία σε κοκτέιλ και μοναδικό Design και παρουσίαση. Σίγουρα θα ξαναπάω με την παρέα μου, σε κερδίζει.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Thodoris T
Ο/η Angelos P, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του MoMix Molecular Mixology Κεραμεικός, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Οκτωβρίου 2016

Θεόδωρε σε ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σου, χαιρόμαστε που σε κέρδισε η ατμόσφαιρα, το service και φυσικά τα cocktails μοριακής! Σημειώνουμε όλα τα σημεία που μας ανέφερες φυσικά, και σε περιμένουμε ξανά!