“Το καλύτερο στέκι ”
Κριτική για: Ριζα Ριζα

Ριζα Ριζα
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ρίζα-ρίζα είναι το καλύτερο στέκι που θα μπορούσες να έχεις. Απίστευτα κοκτειλς από ελληνικά αποστάγματα, καταπληκτικο φαγητό, ονειρικά pancakes, απίστευτη ποιότητα καφέ και ένα απίστευτα φιλικό περιβάλλον από τους εργαζόμενους. Και όλα αυτά σε μια από τις πιο όμορφες γειτονιές της Αθήνας! Για μια επίσκεψη την Κυριακή καλό θα ήταν να κανετε κράτηση :)

Ευχαριστούμε, Konstantinos B

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018

Κυριακή μεσημέρι στο ρίζα είμασταν τυχερές που βρήκαμε τραπέζι!!!! Υπέροχο pancake me oreo!!! Το μαγαζί με υπέροχη ατμόσφαιρα για κουβέντα και άραγμα!!! Πολύ καλό προσωπικό! Σίγουρα θα ξαναπάμε!!!

1  Ευχαριστούμε, nansylagou
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα από τα πιο όμορφα στεκια που διακοσμούν το Κουκάκι. Πολυ ευχάριστος χώρος με ωραίες και ξεχωριστές γεύσεις στα πιατα και στα cocktail τους.

Ευχαριστούμε, Claudia B
Η κριτική γράφτηκε 7 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος χώρος και καλή ατμόσφαιρα! Το σέρβις ήταν ικανοποιητικο. Η επιλογή της λεμοναδας μου δεν ήταν όπως την περίμενα,νομίζω το αποξηραμένο εσπεριδοειδή δεν ήταν του γούστου μου και χαλούσε την γεύση μου.
Η ομελετα γενικά μέτρια, όχι του γούστου μου...λίγη φέτα σαν γέμιση θα προτιμούσα να έβλεπα λίγο περισσότερη!
Οι επιλογές των φίλων μου ήταν αρκετά καλές όπως ανέφεραν!

Ευχαριστούμε, Maria G
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Μια καλη επιλογή για κυριακάτικο brunch ,με πολυ ωραια και πρωτότυπα πιατα .Εχει ποικιλία απο κοκτέιλ με ρακί και τσίπουρο.Πολυ φιλικό ,ευχάριστο περιβαλλον και μια ωραια πινελιά ειναι η ανοικτή του κουζινα

Ευχαριστούμε, tsakirap0st

Ριζα Ριζα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ριζα Ριζα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!