“Πολύ ωραίο”

Grexico Mexican Street Food
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2017

Χθες η μητέρα μου και εγώ επισκεφτήκαμε το κατάστημα. Το βρήκαμε πολύ εύκολα, παρόλο που είναι μικρό είναι πολύ οικείο και όμορφο. Το προσωπικό ήταν εξαιρετικά ευγενές. Ο σερβιτόρος μας '' τοποθέτησε'' σε πολύ καλές θέσεις και όταν αναγκαστήκαμε να αλλάξουμε θέση λόγω βροχής μας μετακίνησε τους δίσκους. Οι κοπέλες ήταν και αυτές πολύ ευγενικές, ήταν πολύ πρόθυμες να μας εξηγήσουν τα πάντα και πάνω απ' όλα χαμογελαστές:) Η μητέρα μου παρήγγειλε μια σαλάτα και εγώ μια μερίδα τάκος. Μείναμε πολύ ικανοποιημένες και με τις γεύσεις αλλά και με την τιμή. Το μόνο πράγμα που μας απογοήτευσε ήταν πως τα chips με sour cream που παραγγείλαμε δεν ήταν τίποτα το ιδιαίτερο καθώς ήταν τα πατατάκια dorittos από το σούπερ μάρκετ. Το συνιστώ 100%

1  Ευχαριστούμε, nefelisesar

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2017

πολύ καλό street food, γρήγορο και αρκετά οικονομικό σε σχετικά ήσυχο στενό του κέντρου.Margarita οπωσδήποτε συνοδευτικά.

Ευχαριστούμε, makissol
Η κριτική γράφτηκε 11 Απριλίου 2017

καλό και ποιοτικό φαγητό για street style food, ευγενικό προσωπικό. Υπήρχε μια μικρή αναμονή για να πάρουμε το φαγητό μας. Τέλος, θα μπορούσε να είναι λίγο πιο οικονομικό.

Ευχαριστούμε, Apostolos C
Η κριτική γράφτηκε 5 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχω ταξιδέψει κεντρική Αμερική και αγάπησα τα τάκος εκεί.Πιστευω ότι πλησιάζουν αρκετά στα γνήσια tacos με τη διαφορά ότι δεν έχει όλες τις πικάντικες σως που έχει η κουζίνα.Βεβαια στους Έλληνες έτσι&Γαλλίας δεν αρέσουν τα πικάντικα παρόλα αυτά έχει μια πικάντικη σως τη πιο βασική.3τακος γύρω στα 6ευρω πιστεύω είναι σχετικά καλη τιμή και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό (η κοπέλα).μπορεις να διαλέξεις εσυ τα υλικά που θα έχει μέσα &μπορείς να βάλεις και διαφορετικά .Τα μπούτια Επισης ωραία εμένα μ αρέσουν περισσότερο τα τάκος βέβαια!Το στενό που βρίσκεται πολύ όμορφο

Ευχαριστούμε, chi0t
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2017

Αν και έχω φάει σε αρκετά μεξικάνικα στην Αθήνα σε ό,τι αφορά το street food το Grexico είναι αδιαμφισβήτητα ο νικητής.Τα υλικά είναι τρομερής ποιότητας,το μαγαζί υπέρ-καθαρό και η Εύη,η ιδιοκτήτρια παραπάνω από εξυπηρετική.Χρειαζόταν ένα τέτοιο μαγαζί στην μητροπολιτική περιοχή.Η παρέα μου αν και πολύ απαιτητική μου λένε συνεχώς να ξαναπάμε.

1  Ευχαριστούμε, Elitus F

Grexico Mexican Street Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Grexico Mexican Street Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!