“Σουβλάκι χοιρινό στο χερι”

Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Πρωινό, Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Φαγητό σε πακέτο
Γειτονιά: Μοναστηράκι
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Στη ζωή μου ολόκληρη δεν νομίζω να έχω φάει χειρότερο σουβλάκι. Αμφιβάλω αν ήταν χοιρινό, δεν ξέρω πραγματικά πώς δεν ελέγχεται και πουλάει τέτοιο πράγμα. Και σας μιλάει ένας άνθρωπος που τρώει εύκολα ακόμα και φαγητό αεροπλάνου. Αίσχος. Αγορανομία τώρα.

2  Ευχαριστούμε, Pamena

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Μετα από την βόλτα μου στα σοκάκια τις Αθήνας, πέρασα από το ποιο τέλειο μαγαζί με το εξαιρετικό παραδοσιακό σουβλάκι του, και την ευχάριστη εξυπηρέτηση τους όλοι με το χαμόγελο να σε εξυπηρετήσουν και να σου προσφέρουν τα καλούδια τους..
Το προτείνω ανεπιφύλακτα !!

Ευχαριστούμε, Maraki K
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τιμή ποιότητα γεύση. Δεν γίνεται να μην το επισκεφθείτε χωρίς να δοκιμάσετε γύρω τζατζίκι Ελληνική σαλάτα και Γιαουρτιού.

1  Ευχαριστούμε, Costas C
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Εχω αγοράσει πολλές φορές τυλιχτά όλων των ειδών από τον Μπαιρακτάρη στο χέρι, όχι μόνο για μένα αλλά και για τους μαστόρους που δούλευαν σε ένα διαμέρισμά μου. Πάντα εξαιρετικό φαγητό και value for Money. Είναι ανοιχτό όλες τις ώρες.

Ευχαριστούμε, mavrid
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έλεος τέτοια εστιατόρια είναι δυσφήμιση για τον κλάδο
Σερβιτόροι αγενής χωρίς χαμόγελο πετάνε τα φαγητά στο τραπέζι
Φαγητό άθλιο
Πιάτα ποτήρια βρόμικα
μερίδες μικρές
Άσε οι τουαλέτες ήθελα να ήξερα
Τι κάνει το υγειονομικό.
Ποτέ ξανά !!!!

1  Ευχαριστούμε, PlakaT1

Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπαϊρακτάρης Ταβέρνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!