“Όλα υπέροχα”
Κριτική για: Mentaleaty - Asian Food Therapy

Mentaleaty - Asian Food Therapy
Νο 1.057 από 2.667 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Ένα καθαρό μαγαζί με υπέροχη εξυπηρέτηση! Ότι δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό και σε καλές τιμές και έφυγα πολύ ευχαριστημένος! Σύντομα θα ξαναπάω!

Ευχαριστούμε, KVassilis

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίες γεύσεις! Ο σερβιτόρος μας έδωσε να δοκιμάσουμε πριν παραγγειλουμε για να είμαστε σίγουροι ότι κάνουμε τη σωστή επιλογή! Πολύ ευγενικοί όλοι! Οι τιμές πάρα πολύ καλές!

Ευχαριστούμε, Sandy-Koutsanta
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2018

αγαπημενο εστιατοριο στον κεραμεικο,το επιλεγω συχνα και παντα μενω ικανοποιημενη.οι εργαζομενοι ειναι ολοι καταπληκτικοι

1  Ευχαριστούμε, Stella R
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Υπέροχο μέρος, υπέροχο φαγητό και καταπληκτική εξυπηρέτηση! Διάβασα και κάποια αρνητικά σχόλια και απλά απορώ τι δεν μπορεί να αρέσει σε κάποιον σε αυτό το εξαιρετικό εστιατόριο! Έχω πάει παρα πολλές φορές σε ασιατικά εστιατόρια καθώς είμαι λάτρης της ασιατικής κουζίνας και το Mentaleaty είναι από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει αν όχι το καλύτερο! Σίγουρα θα ξαναπήγαινα και θα το συνιστούσα!

Ευχαριστούμε, Maria G
Η κριτική γράφτηκε 15 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ποιοτικα υλικα, νοστιμο φαγητο και αψογη εξυπηρετηση. Θα δυσκολυτουμε να βρουμε καλυτερο ασιατικο στην πολη...

Ευχαριστούμε, Manolis S

Mentaleaty - Asian Food Therapy: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Mentaleaty - Asian Food Therapy: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!