“Υπέροχη Ψησταριά”

Ψησταρια ταβερνα ΜΑΝΔΡΑΚΗ
Νο 1.152 από 2.836 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστός χώρος,αψογο service,πεντανόστιμα φαγητά ,πολύ λογικές τιμές,η καλύτερη επιλογή για ψητά σούβλας!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Θεμιστοκλής Μ

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μπράβο σας, εξυπηρερικοτατοι, ακόμα και αν κάναμε κάποιες λάθος παραγγελίες με τόσα άτομα που ήμασταν εσείς αμέσως μας καταλάβατε και δεν μας χρεωσατε τις έξτρα παραγγελίες και ανταυτου μας φέρατε τις σωστές! Πολύ καλή επιχειρηματικότητα και εξαιρετικό σουβλάκι. Εύγε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Amanda K
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση, άψογο φαγητό, το καλύτερο κοτοσουβλι και κοκορέτσι της Αθήνας. Θα ξαναπάμε οπωσδήποτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, Agelos C
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2018

γενικά δεν είχαμε κάποιο παράπονο με την παρέα μου αλλά δε μας εντυπωσίασε και κάποιο απο τα πιάτα που φάγαμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, k0stas1980
Η κριτική γράφτηκε 17 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήραμε μια μερίδα κοντοσουβλι και μια εξοχικό. Νοστιμότατα και καλοψημενα καλή ποσότητα σε κρέας και με λίγες πατάτες κάθε μερίδα. Η χωριάτικη οκ με μεγάλο κομμάτι φέτα. Μόνο το ότι ήταν ζεστή η ντομάτα δεν μου άρεσε. Πήραμε και μια πατάτες μια χαρά. Μας έφερε καψαλισμενο ψωμί με λάδι και νερό σε κανάτα οπότε δεν είχε έξτρα χρέωση. Δεν θέλαμε να πιούμε κατι άλλο. Όλα αυτά 22.5€. Πολύ γρήγορο σέρβις παρά πολύ ευγενικά τα παιδιά. Κατά τύχη κάτσαμε Αλλά σίγουρα θα ξαναπάω. Ευτυχώς δεν είχα δει τις άλλες κριτικές γιατί ίσως δεν καθόμουν.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, KaPaTrAs

Ψησταρια ταβερνα ΜΑΝΔΡΑΚΗ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ψησταρια ταβερνα ΜΑΝΔΡΑΚΗ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!