“👍”
Κριτική για: Odori Vermuteria Di Atene

Odori Vermuteria Di Atene
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επισκέπτομαι το odori χρονια τώρα είτε για ποτό είτε για φαγητό και διακρίνω ότι κάθε φορά είναι και καλύτερο .Η κουζίνα του εξαιρετική ,η μουσική επίσης σε σημειο κλειδί στο κέντρο της πόλης

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2023
1  Ευχαριστούμε, Βασιλης Κ

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Είναι πολύ ωραίο μαγαζί, με νόστιμα φαγητά, άψογη εξυπηρέτηση. Οι τιμές του είναι λίγο ακριβές(σε σύγκριση με άλλα μαγαζιά) αλλά αντιπροσωπεύουν την ποιότητα του φαγητού και της εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2022
6  Ευχαριστούμε, Lizadanielmup
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Παίρνω καφέ κάθε μέρα , πολύ εξυπηρετικά τα παιδιά , καθαρός ο χώρος και ποιοτικά προϊόντα. Από το βλέμμα μου μόνο στα πιάτα των πελατών κατάλαβα ότι πρόκειται για πολύ ποιοτικό και νόστιμο φαγητό..θα το δοκίμασω το συντομότερο !

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, ioannisgg
Ο/η PR M, Public Relations Manager του Odori Vermuteria Di Atene, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2022

Αγαπητέ Ιωάννη,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την υπέροχη κριτική και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε με τους αναγνώστες του Tripadvisor την εμπειρία σας κοντά μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι γαστρονομικές μας προτάσεις κατάφεραν να ανταποκριθούν στις προσδοκίες σας, και που η ποιότητα των προϊόντων μας συνέβαλλε σε μια αξέχαστη επίσκεψη. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι σύντομα κοντά μας. Με εκτίμηση,

Η κριτική γράφτηκε 16 Μαΐου 2022

Πήγαμε Σάββατο βράδυ για ποτό και μείναμε αρκετά ικανοποιημένοι.
Πήραμε ένα μπουκάλι ροζέ κρασί το οποίο ήταν πολύ καλό και μία πίτσα Tartufo η οποία ήταν καλή αλλά θα μπορούσε και πολύ καλύτερη

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Grigorios1944
Ο/η PR M, Public Relations Manager του Odori Vermuteria Di Atene, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιουλίου 2022

Αγαπητέ Grigorios 1944,
Σας ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψη σας στο Odori Vermuteria. Χαιρόμαστε που απολαύσατε την εμπειρία σας, κοντά μας. Τα σχολιά σας μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι. Θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 14 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Τα κοκτέιλ, που δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικά, ενώ υπήρχε πολύτιμη καθοδήγηση και εύστοχες προτάσεις ως προς τις προτιμήσεις μας. Η πράσινη σαλάτα ήταν για βραβείο. Έγινε στέκι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
17  Ευχαριστούμε, Eleni_Psi

Αγαπητή Eleni Psi,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Μας δημιουργεί ιδιαίτερη ικανοποίηση που απολαύσατε τις προτάσεις μας και μας δίνει ώθηση να βελτιωνόμαστε συνεχώς. Θα είναι τιμή μας να επιλεξετε ξανά το Odori Vermuteria.

Odori Vermuteria Di Atene: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Odori Vermuteria Di Atene: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!