“Απλά πολυδιαφημισμένο ”
Κριτική για: Überness

Überness
Νο 1.725 από 2.611 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό μενού και λίγες επιλογές από μπέργκερ. Το δικό μου με το κοτόπουλο δε με ξετρέλανε , τα αλλά με το μοσχαρίσιο ήταν πιο ωραία. Οι πατάτες με τη σως ήταν όμως καλές. Ο χώρος ουσιαστικά είναι μια αποθήκη , αλλά ευτυχώς έχει χώρο για καπνίζοντες και μη. Όταν ζήτησα πάγο για το αναψυκτικό μου έφεραν κάτι τριματα τα οποία δεν ξέρω από που προήλθαν. Πιο πολύ για το όνομα το επισκεφτήκαμε είναι η αλήθεια και δεν ξέρω εάν θα το ξανακάνουμε σύντομα.

Ευχαριστούμε, margogrigo234

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χθεσινοβραδινή επίσκεψη.Στριτ φούντ με πινελιά από τις επιλογές του Βασίλη Καλλίδη.Καλές ποσότητες στα μπέργκερ και τις πάτάτες.Εύγεστο κεμπάπ με τορτίγια που σίγουρα είχε και σουτζούκι.Όχι κάτι το ιδιαίτερο σε γεύση τα μπέργκερ.Τιμές τσιμπημένες για το τελικό προϊόν.Θα ήθελα κάτι λίγο πιο ιδιαίτερο σε γεύση και σίγουρα λιγότερο λάδι στις τηγανητές.Αν δε μάθω ότι άλλαξε το μενού δεν βλέπω να επιστρέφω.

Ευχαριστούμε, Spiros M
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ακριβό κ εκτος απο το προσωπικο ολα τα υπολοιπα οχι ικανοποιητικά. Πολυ γρήγορο φαγητο με ελάχιστες επιλογές για οσους δεν τρωνε κρέας.

Ευχαριστούμε, dkatreen
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Από άποψη γεύσεων είναι πάρα πολύ καλό. Πολύ νόστιμα πιάτα, ποιοτικά και ωραίοι συνδυασμοί. Οι τιμές όμως είναι πολύ υψηλές για αυτό το επίπεδο. Από άποψη χώρου μιλάμε για κάτι πολύ μέτριο, δεν ξέρω αν θεωρείται άποψη αλλά είναι κάτι μέτριο σαν χώρος.

Ευχαριστούμε, Konstantinos Z
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκαμε με την γυναίκα μου και το σκυλάκι μας για 3 φορά.
Δεν μείναμε ικανοποιημένοι από το φαγητό, θετικό που δεν καπνίζουν στον εσωτερικό χώρο θετικό επίσης που είναι pet friendly αλλά μέχρι εκεί.
Παρά πολύ ακριβό για όλα αυτά που σου προσφέρει, ένα burger χωρίς πατάτες μικρό - μεσαίου μεγέθους 7.50€ αν θες πατάτες 3€ καπέλο δηλαδή 10.50€ και το μόνο που αξίζει είναι η ποιότητα στο μπιφτέκι.
Δεν πρόκειται να ξαναπάμε

4  Ευχαριστούμε, Alexandros K

Überness: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Überness: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!