“Αρκετά καλό αλλά ακριβό”
Κριτική για: Überness

Überness
Νο 1.638 από 2.811 Εστιατόρια για: Αθήνα
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Από άποψη γεύσεων είναι πάρα πολύ καλό. Πολύ νόστιμα πιάτα, ποιοτικά και ωραίοι συνδυασμοί. Οι τιμές όμως είναι πολύ υψηλές για αυτό το επίπεδο. Από άποψη χώρου μιλάμε για κάτι πολύ μέτριο, δεν ξέρω αν θεωρείται άποψη αλλά είναι κάτι μέτριο σαν χώρος.

Ευχαριστούμε, Konstantinos Z

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφτηκαμε με την γυναίκα μου και το σκυλάκι μας για 3 φορά.
Δεν μείναμε ικανοποιημένοι από το φαγητό, θετικό που δεν καπνίζουν στον εσωτερικό χώρο θετικό επίσης που είναι pet friendly αλλά μέχρι εκεί.
Παρά πολύ ακριβό για όλα αυτά που σου προσφέρει, ένα burger χωρίς πατάτες μικρό - μεσαίου μεγέθους 7.50€ αν θες πατάτες 3€ καπέλο δηλαδή 10.50€ και το μόνο που αξίζει είναι η ποιότητα στο μπιφτέκι.
Δεν πρόκειται να ξαναπάμε

5  Ευχαριστούμε, Fragoulis
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τη πρωτη φορα που το επισκεφτηκα πηγα καθαρα απο περιεργεια ελεω καλλιδη..εξυπνη ιδεα για το χωρο μεχρι εκει ομως..πληρωσαμε το burger για φασιανο ντροπη..η σημερινη επισκεψη μπορω να πω παρολο που οι τιμες παραμενουν τσιμπημενες ( οχι οπως την αρχη) αξιζε το κοπο γι αυτο που φαγαμε ( burger, κολοκυθοσουπα κοτοπουλο κτλ)
Εν κατακλειδι αξιζει να το επισκεφθεις
Τρως κατι αρκετο γευστικο και τιμιο*

Ευχαριστούμε, antone11o
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από μια βόλτα στην «χρωματιστή» λαχαναγορά, θελήσαμε να δοκιμάσουμε και εμείς το ξακουστό burger-άδικο. Ο χώρος και τα τραπέζια ειναι σε καθαρό ύφος industrial, όχι άσχημο και η φιλοσοφία ειναι καθαρά self service! Καθώς περίμενα στην ουρά για την παραγγελία παρατηρήσα πως όλα ψήνονται με timer, κάτι που με χαροποίησε γιατί σημαίνει πως υπάρχει σοβαρότητα και ομοιομορφία σε ότι παρασκευάζεται! Δοκιμάσαμε burger με μπιφτέκι μοσχαρίσιο και με πανέ κοτόπουλο. Νόστιμα και τα δυο, όχι όμως κάτι που δεν εχεις ξανασυναντήσει! Οι πατάτες οι τηγανιτές ήταν φρέσκιες και η σαλάτα με το παντζάρι ομορφα δεμένη! Μου έκανε ευχάριστη εντύπωση πως το κοτόπουλο πανέ και οι πατάτες δεν έβγαζαν τηγανίλα και δεν ήταν βαριά! Σαν τιμές όντως λίγο τσιμπημένες! Θα το επισκεπτόμουν ξανά!

1  Ευχαριστούμε, Χριστίνα Δ
Η κριτική γράφτηκε 14 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Την πρώτη φορά που επισκέφθηκα το συγκεκριμένο κατάστημα μου άρεσαν οι γεύσεις, λογαριασμό δεν πλήρωσα εγώ για να έχω εικόνα του κόστους, οπότε είπα να το προτιμήσω ξανά. Μέγα λάθος. Δύο άτομα πληρώσαμε 30€ για να φάμε σε χάρτινα πιάτα, καθισμένοι σε πλαστικές καρέκλες. Ποτέ ξανά

2  Ευχαριστούμε, Mar_mar8589

Überness: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Überness: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!