Tripadvisor

Mayor
Γειτονιά: Πρεσβείες
Γειτονιά: Πρεσβείες
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ένα αξιόλογο καφέ με ωραία ατμόσφαιρα αλλά δυστυχώς ιδιαίτερα θορυβώδες περιβάλλον. Το επισκεφτήκαμε απογευματινή ώρα θέλοντας να απολαύσουμε τον καφέ μας, αλλά οι υπερβολικά έντονες συζητήσεις μεταξύ του προσωπικού κάνοντας πηγαδάκια μας στέρησε την την δυνατότητα να χαλαρώσουμε. Γενικότερα το καφέ δεν έχει κόσμο, συνήθως θα το δείτε άδειο ακόμη και σε ημέρες ή ώρες αιχμής, παρόλα αυτά όμως το προσωπικό θα έπρεπε να είναι περισσότερο διακριτικό στις μεταξύ του συζητήσεις. Αυτό είναι ένα πολύ αρνητικό χαρακτηριστικό που χαλάει εντελώς την εικόνα του μαγαζιού.

Ευχαριστούμε, maiandrosf
Ο/η mayor_athens, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Mayor, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας και απολογούμαστε για την εμπειρία που είχατε.

Ελπίζουμε να μας δώσετε την ευκαιρία να σας εξυπηρετήσουμε ξανά & να ανταποκριθούμε πλήρως στις προσδοκίες σας.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο άτομοσφαιρα με καλή μουσική και όπως συνήθως το καλύτερο σέρβις. Τα παιδιά παντα έτοιμα να εξυπηρετήσουν τον πελάτη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, MariannTr

Σας ευχαριστούμε θερμά για την αξιολόγησή σας.
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό (σαλάτα κοτόπουλο, κριθαρώτο γαρίδας και μοσχαρίσια ταλιάτα) ήταν αρκετά καλά! Αλλά το μαγαζί στις λεπτομέρειες αποπνέει λίγο «παρελθόν», τουαλέτες ψιλοπαρατημενες, βρώμικες κλπ, γενικά όλα στο χώρο θέλουν λίγο ανανέωση, δεδομένης της θέσης του μαγαζιού και των τιμών του...

Ευχαριστούμε, Guide617685
Ο/η mayor_athens, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Mayor, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Ιανουαρίου 2020

Θα μας ενδιέφερε να μάθουμε περισσότερα για τον τομέα που δεν καταφέραμε να σας ικανοποιήσουμε.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά καλό καφέ, ωραίος χώρος με καλή εξυπηρέτηση και νορμαλ τιμές. Το επισκεφτήκαμε μια παρέα τεσσάρων ατόμων και μείναμε ευχαριστημένοι

Ευχαριστούμε, vaggelisvari

Σας ευχαριστούμε για την ωραία κριτική. Ήταν χαρά μας να σας καλωσορίσουμε στο εστιατόριο μας και ελπίζουμε να μας επισκεφθείτε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προσιτή πολυτέλεια ! Πολύ όμορφο περιβάλλον και εξυπηρέτηση κατάλληλη αν και ήταν γεμάτο ! Πολύ καλή πιτσα με λάδι τρούφας , σαλάτα σπανάκι πολύ ιδιαίτερη κ γευστική !! Φανταστικό κριθάροτο γαρίδας ! Σοβαρή λίστα κρασιών με πολλές επιλογές ! Cheesacake αληθινή ζωγραφιά κ πολύ ευχαριστώ έκπληξη που επιβάλλεται να δοκιμασει κάποιος ! Επιμέναμε για κοκτέιλ και καθήσαμε στο μπαρ ! Επιλέξαμε την πρόταση του Barman που μου έφτιαξε ένα τζιν ιδιαίτερο με τζίντζερ πραγματική απόλαυση για μετά το φαγητό ! 10/10

Ευχαριστούμε, Thodoris895

Mayor: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Mayor: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!