“Pizza στο σπιτι”

Καλό για: Επαγγελματικές συναντήσεις
Επιλογές δείπνου: Διανομή κατ’ οίκον
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική αφορά το κατάστημα ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ για το οποίο δεν υπάρχει απευθείας link. Παραγγέλνω χρόνια dominos κ είχα να λέω για την ποιότητα κ την γεύση της. Ειδικότερα για την μπάρμπεκιου που είναι κ η αγαπημένη μου. Κοινή διαπίστωση δικιάς μου κ της οικογένειας μου ήταν ότι όσο πέρναγαν τα χρόνια τόσο λιγόστευαν τα υλικά στις πίτσες. Χτες ωστόσο έγινε το ανήκουστο. Παρήγγειλα μια πίτσα jumbo , στην τιμή της jumbo , στο μέγεθος ζυμαριού jumbo κ υλικά ατομικής πίτσας από τον φούρνο. Χόρτασα ζυμάρι με λίγο γεύση μπάρμπεκιου. Το αστείο ήταν ότι πλήρωσα extra για φέτα κ καυτερές πιπεριές +4 euro. Λυπάμαι dominos. Χωρίζουμε..

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Κάθε φορα που ανεβαινω Αθήνα παραγγελνουμε .... εχει εξελιχθεί σε πακέτα προσφοράσ και τιμές πολυ φυσιολογικέσ..καλη ποιοτητα αν και αλυσίδα καταστηματων... κραταει την ποιότητα τησ κ την εξυπηρετηση... ζυμαρι οπωσ το θες με υλικά οσα θεσ.... βεβαια παλαιότερα υπηρχαν καλυτερεσ προσφορές.... για μια μεγαλη παρέα οτι καλυτερο οπωσ κ να χει....

Ευχαριστούμε, Maik_tsag
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018

Κάθε φορά που βρίσκομαι Αθήνα, θα φροντίσω να την απολαύσω. Υπέροχη ζύμη, καταπληκτικές γεύσεις, άριστο service και γρήγορη εξυπηρέτηση.

Ευχαριστούμε, Sakis_G7
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2018

η παραγγελια μας ειναι παντα κλασικη αφου θεωρω οτι η πιτσα πεπερονι με εξτρα πεπερονι και μοτσαρελα ειναι η καλυτερη επιλογη! παντα πεντανοστιμη με τα καλυτερα υλικα! βεβαια πολυ ακριβη για την εποχη μας.. εγω προσωπικα την παραλαμβανω απο το καταστημα για να χαμηλωσει καπως το κοστος.. καποιες αλλες γευσεις που δοκιμασα δεν με εντυπωσιασαν.. την προτεινω ανεπιφυχτα για την πεπερονι της!

Ευχαριστούμε, kitty_las
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017

Προσωπικα τη θεωρω πολυ νοστιμη πιτσα ασχετα το τι διαβαζω κατα καιρους εδω μεσα.Θα προτιμουσα να εβαζε τακτικα προσφορες οπως παλιοτερα.

Ευχαριστούμε, nckagl

Domino's Pizza: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Σμύρνη, Αττική

Domino's Pizza: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!