“Επιεικως απαραδεκτο!”

Νο 2.144 από 2.635 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Γειτονιά: Σύνταγμα
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετα απο το θεατρο επισκεφτηκαμε αυτο το μπαρ για ενα ποτο. Μολις πηγαμε δεν ειχε να κατσουμε καπου εκτος απο καποια ´reserve’ τραπεζακια κ καποιους απελπισμενους πελατες που περιμεναν να πληρωσουν για να φυγουν. Κανενας δεν ηρθε να μας εξυπηρετησει η εστω να μας πει να κατσουμε μεσα που ηταν αδειο. Με τα πολλα σηκωθηκαν δυο κυριες κ μας παραχωρησαν το τραπεζι τους εφοσον πληρωσαν. Μετα απο ενα τεταρτο ηρθε επιτελους ενας αγενεστατος σερβιτορος να παρει παραγγελια, κατα τη διαρκεια της παραγγελιας (σημειωτεον ηταν 4 απλα ποτα) εφυγε δυο φορες να μιλησει σε καποιον αλλο. Μετα απο 25 λεπτα ηρθαν τα ποτα κ το ενα ποτο ηρθε λαθος. Αδιαφορα το πηρε ο σερβιτορος κ εφερε αλλο μετα απο δεκα λεπτα. Καθε λιγο και λιγακι ενα απαισιο ‘αρωμα’ υπονομου μας μυριζε χωρις να καταλαβουμε απο που ερχοταν. Για να μη τα πολυλογω ζητησαμε να πληρωσουμε 3 φορες κ ο ιδιος απαραδεκτος σερβιτορος δεν ηρθε ποτε, σα να το ξεχναγε, σα να ηταν στον κοσμο του... δεν ξερω τι να πω. Καμια εξυπηρετηση. Πηγαμε να πληρωσουμε μεσα που κ παλι δεν μπορουσαμε να βρουμε κανεναν. Σα να ´δουλευε ´ αυτο το μαγαζι στον αυτοματο. Χαλια! Με τα πολλα θυμηθηκε να εμφανιστει ο σερβιτορος κ εφοσον πηγε κατι σφηνακια σε εναν διασημο ηθοποιο που ηταν εκει ηρθε να πληρωθει χωρις ενα συγγνωμη, χωρις τιποτα, μας λεει 35€. Του δινουμε πεντηνταρικο κ περιμεναμε ορθιοι στην εξοδο αλλα δεκα λεπτα να μας φερει τα ρεστα. Ο σερβιτορος δεν ηρθε ποτε μονο που βγηκε ενας αλλος σερβιτορος κ μας λεει θελετε να κατσετε; Ημασταν 2,5 ωρες εκει κ δεν ειχαν καταλαβει οτι φευγαμε αλλα νομιζαν οτι μολις πηγαμε. Ενα αισχος! Ο συντροφος μου του ειπε πως περιμενουμε τα ρεστα κ τα εφερε εκεινος κρατωντας μια αποδειξη που απ´οτι φανηκε δεν ηθελε να μας τη δωσει. Την πηραμε ζητωντας τη κ φυγαμε. Δε θα ξαναπατησουμε ποτε κ ελπιζω κ κανενας αλλος αν δεν αλλαξουν μυαλα. Υπαρχουν τοσοι ανθρωποι που εχουν αναγκη να δουλεψουν κ εχουν αυτον τον απαραδεκτο υπαλληλο για να τους ντροπιαζει. Πραγματικα πολυ κριμα. Ευτυχως που δεν πηραμε κ σουσι που θελαμε γιατι ακομα θα το περιμεναμε....

Ευχαριστούμε, GEORGIATH205

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αθλιο service με απαράδεκτους και αγενεστατους σερβιτορους..μεγαλη καθυστέρηση στο να παραγγελεις αλλα και στο να στα φερουν..κριμα για ενα μαγαζι σε τοσο καλο και κεντρικο σημειο της αθηνας...

1  Ευχαριστούμε, Koutsoumpos
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2018

Μετα απο θέατρο επιλέξαμε να πιούμε ποτό. Ο χώρος ειναι υπέροχος αλλα οι τιμές υπερτιμημένες. Κοκτέιλ φουλ στον πάγο 9 ευρω και aperol spritz, 12 ευρω !!!!! (Το aperol ειναι απο τα φθηνότερα οινοπνευματώδη ... Στο aperol terraza με θέα το Duomo κοστιζει 9 ευρω). Σέρβις αδιάφορο.

Ευχαριστούμε, kostis k
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ ωραίος χώρος με πολύ ωραία μουσική.. το σέρβις ήταν πολύ εξυπηρετικό και γρήγορο αλλά οι τιμές του λίγο ακριβές.. κατά τ'αλλα όλα ήταν θαυμάσια..

1  Ευχαριστούμε, Vivian M
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί σε Μαγική τοποθεσία μέσα στην στοά αλλά έχει πάρα πολύ μα πάρα πολύ αργό σέρβις με αγενείς προσωπικό το οποίο δεν γνωρίζει ούτε το κατάλογο,που ακόμα και στο λάθος του δεν ζητάνε μια στοιχειώδη συγνώμη.δεν θα το συνιστούσα για κάποιον που έχει λίγη ώρα και θέλει να ξεκουραστεί!

Ευχαριστούμε, Nikolas A

Bar de Theatre: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Bar de Theatre: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!