“Μια επιλογή για Σαρακοστιανα..”
Κριτική για: Quick Pitta

Quick Pitta
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον
Γειτονιά: Πλάκα
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε για να τσιμπήσουμε κάτι νηστίσιμο στα γρήγορα..
Παραγγείλαμε καλαμάρι καλαμάκι φαλαφελ και πιτα καλαμάρι..Δεν ήταν άσχημα..ήταν όμως τηγανιτά που δεν είναι στις γεύσεις μας!
Το service πολύ εξυπηρετικό!
Ο χώρος γενικότερα ωραίος αλλά νομίζω πρέπει να βελτιώσουν τον πάνω χώρο και πιο συγκεκριμένα τις τουαλέτες..

Ευχαριστούμε, Katerina P

Η κριτική γράφτηκε 17 Φεβρουαρίου 2018

Μικρά σουβλάκια και μικρή σαλάτα. Σίγουρα δεν θα είναι ξανά η πρώτη μου επιλογή για γρήγορα φαγητό στο κέντρο

3  Ευχαριστούμε, JorgeF3734
Η κριτική γράφτηκε 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άθλιο προσωπικό, άθλιο φαγητο, δε δέχονται κάρτες κ μαντέψτε... δεν ενημερώνουν! Το συγγνωμη και το οτι υπαρχει atm πιο πανω δε βοηθάει την κατασταση.

6  Ευχαριστούμε, Angeliki_and_friends
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018

Σε μία σχετικά ήσυχη μέρα στο μοναστηράκι, σχεδόν απόγευμα αποφασίσαμε να προτιμήσουμε το συγκεκριμένο κατάστημα για να αποφύγουμε τα συνηθισμένα της περιοχής. Βαριεστημένο, αργό προσωπικό, και μία πίτα αθλιότατα μικρή. Σαν γεύση ήταν απλά οκ.

3  Ευχαριστούμε, Βιβή Τ
Η κριτική γράφτηκε 20 Δεκεμβρίου 2017

Τα θετικα. Μου αρεσε που εχει γευσεις λιγο πιο ψαγμενες απο ο,τι συνηθως βρισκεις σε σουβλατζιδικο. Η τοποθεσια ειναι καλη, σαν χωρος ειναι ευχαριστος, ο γυρος κοτοπουλο-γαλοπουλα που δοκιμασα ηταν νοστιμος και το κρεας καλο. Η εξυπηρετηση δεν ειναι αργη, οι τιμες νορμαλ.
Τα αρνητικα. Τα τραπεζια ειναι πολυ κοντα το ενα στο αλλο με αποτελεσμα οι διπλανοι σου να ακουνε ολη τη συνομιλια που εχεις με την παρεα σου! Ο σερβιτορος που μας σερβιρε το Σαββατο 16/12, ενας ψηλος νεος με κοντοκουρεμενο μαλλι, ηταν απο αδιαφορος εως αγενης. Ουτε ευχαριστω στο τελος, ουτε χαμογελα ουτε τιποτα. Γι αυτο και δεν αφησα πουρμπουαρ -ενω παντα αφηνω. Αλλο ενοχλητικο οτι δεν δεχονται καρτες για πληρωμη, γιατι αραγε?
Γενικα ενω εχει τα φοντα να ειναι ενα καλο μαγαζι, κι εχω φαει αρκετες φορες, την τελευταια φορα με απογοητευσε, κυριως λογω της συμπεριφορας του σερβιτορου.

1  Ευχαριστούμε, Aris K

Quick Pitta: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Quick Pitta: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!