“κριμα”

Νο 2.134 από 2.999 Εστιατόρια για: Αθήνα
Γειτονιά: Παγκράτι
Γειτονιά: Παγκράτι
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιανουαρίου 2021

αγαπημενο μαγαζι,χρονια με παρεες εκει,ετυχε σημερα να βρεθω εκει ,επειδη ειχα πολυ μεγαλη αναγκη να χρησιμοποιησω τη τουαλετα πηρα κατι στο χερι και παρακαλεσα να παω τουαλετα,οχι μονο δε με αφησε οχι μονο με υφος μου ειπε οτι κακος μας αφηνουν αλλα μαγαζια,ολο αυτο το καιρο πηγαινα εκει να παρω κατι στο χερι και κατσω να χαλαρωσω λιγο,οχι μονο δε προκειτε να ξαναπαω ,αλλα θα μιλησω και σε φιλους,απαραδεκτο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, Aspasia M

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγα δυο φορές μέσα σε 10 μέρες για να δώσω μια ευκαιρία πριν γράψω την κριτική αυτή. Η συμπεριφορά του hostess είναι το λιγότερο αγενής ως προς την επιλογή του τραπεζιού και τις δυο φορές. Καταλαβαίνω ότι o χώρος με τα μέτρα του “COVID 19” είναι περιορισμένος, αλλά η σωστή συμπεριφορά θα διαμόρφωνε έναν σωστό επαγγελματία.

Ευχαριστούμε, Ioanna-Nta
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2020

Έχει τελειώσει η καραντίνα ο κόσμος βγαίνει έξω να περάσει όμορφα υπάρχουμε και εμείς που δεν θέλουμε να στριμωχτουμε σε πλατείες όρθιοι και επιλέγουμε σε χαλαρή Βραδυνή βόλτα το τρίγωνο. Στις 01:18 με μαγαζί ΓΕΜΆΤΟ παραγγέλνουμε δεύτερο ποτο για να πάρουμε με αγενέστατο ύφος την απάντηση ναι να σας φέρω αλλά 02:15 κλείνουμε. Για 8€ το ποτό και με γεμάτο μαγαζί επαναλαμβάνω που σημαίνει δεν σε κρατάμε εμείς μάλλον μπορείς να είσαι λίγο πιο ευγενική και ιδίως όταν εμείς απέναντι σου είμαστε. Κρίμα γιατί μαγαζιά ανοίγουν και κλείνουν συνέχεια και στο τέλος μένουν αυτά που πας γιατί θα περάσεις καλά και θα εξυπηρετηθείς εξίσου καλά.

Ευχαριστούμε, ludiasgk
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020

Μικρός χώρος σε μια περιοχή που έχει πολλά καφέ. Η εξυπηρέτηση κακή και εριστική ειδικά από τη Μαριάννα. Σχεδόν μας πρόσβαλε. Δυστυχώς είμαστε μεγάλη παρέα και δεν ήθελα να χαλάσω την όλη καλή διάθεσή μας. Η Νίνο που φτιάχνει τα ποτά φρόντισε να μας χαλαρώσει λίγο με το ζεστό χαμόγελό της.
Ο χώρος απλός. Ομορφο το μπαρ.
Δεν θα ξαναπάω. Υπάρχει λόγος;

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, demchris
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλός καφές, ωραίο περιβάλλον αλλά το σέρβις έχει θεμα.. 25' λεπτά για να παραγγείλουμε, ούτε καν μας κοίταξαν με αποτέλεσμα να φύγουμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, arkas1980

Τριγωνο Καφεποτειο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τριγωνο Καφεποτειο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα