Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2018

Ευρύχωρα δωμάτια, ωραίοι κοινόχρηστοι χώροι θα μπορούσαμε να είχαμε καλύτερη θέα αλλά δεν... ικανοποιητικό πρόγευμα, ιδανικό για την χειμερινή σας εξόρμηση. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ καλή με Κύπριους υπαλλήλους προς τιμήν του ξενοδοχείου...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, George A
Ο/η Nektarios V, ALL NEW MEDIA του Droushia Heights Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Κε. George A,

Εκ μέρους όλων μας στο Droushia Heights Hotel, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τα σχόλια που αναρτήσατε στο TripAdvisor!

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που σας άρεσε, μεταξύ άλλων, το πρόγευμα και η εξυπηρέτηση μας.

Σας προτείνουμε την επόμενη φορά που θα σας έχουμε μαζί μας, να επιλέξετε ένα από δωμάτια με τη μαγευτική θέα του κόλπου της Πόλης Χρυσοχούς!

Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαμε οικογενειακως σε αυτό το ξενοδοχείο, πολυ όμορφο, καθαρο και μοντέρνο, στο σαλόνι υπάρχει τζακι, το προσωπικό να μας εξυπηρετήσει σε οτι ζητήσουμε. Ειχαμε προγευμα, μεσημεριανό και δείπνο, ηταν όλα παρα πολυ ωραια τα φαγητά . Το δωμάτιο ηταν πεντακάθαρο, το στρωμα τελειο. Σίγουρα θέλω να ξανα παω.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, tetouta

Αγαπητέ κε. Antunovic_13,

Εκ μέρους όλων μας στο Droushia Heights Hotel, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την ανάρτηση σας στο TripAdvisor!

Σας ευχαριστούμε θερμά για όλα τα θετικά σας σχόλια και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που σας άρεσε το ξενοδοχείο, τα γεύματα και η εξυπηρέτηση μας!

Ανυπομονούμε ειλικρινά να έχουμε την ευκαιρία να σας έχουμε ξανά κοντά μας! Σας ευχαριστούμε και πάλι για το χρόνο και τα σχόλια σας!

Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι πολύ καλό, το προσωπικό άψογο, καθαριότητα παντού το WiFi γρήγορο και δωρεάν, πρωινό άφθονο με υπερβολικά μεγάλη ποικιλία θα έλεγα, όσο για κάτι αρνητικό όσο κι αν έψαξα δεν μπόρεσα να βρω κάτι. Σίγουρα θα ξαναπάω.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Andreas K
Ο/η Nektarios V, ALL NEW MEDIA του Droushia Heights Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ κ. Andreas K,

Εκ μέρους όλων μας στο Droushia Heights Hotel, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τα υπέροχα σχόλια σας που αναρτήσατε στο TripAdvisor!

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μόλις έφθασα στό ξενοδοχείο εντυπωσιαστεικα. Απο το υπέροχο περιβάλλον και την απίστευτη θεά. Τα δωμάτιό ηταν πολύ καθαρό και ευρύχωρο. Το σερβίς ηταν παρα πολύ καλο και προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετεικο. Το προγευμα παρα πολύ καλο!!! Ωραίους άνετους χορούς κατο στο σαλόνι και στο μπάρ με ωραία διακόσμηση. Ο χορός έξω στη πισίνα μαγευτικός με απέραντη θεα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, savvas a
Ο/η Nektarios V, ALL NEW MEDIA του Droushia Heights Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Κε. savvas a,

Εκ μέρους όλων μας στο Droushia Heights Hotel, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τα υπέροχα σχόλια που αναρτήσατε στο TripAdvisor!

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που εντυπωσιαστήκατε μόλις φτάσατε στο ξενοδοχείο μας και χαιρόμαστε ακόμη περισσότερο που σας άρεσε το περιβάλλον, οι χώροι, το φαγητό και η εξυπηρέτηση μας!

Ανυπομονούμε ειλικρινά να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά κοντά μας! Σας ευχαριστούμε και πάλι για το χρόνο και τα πολύ θετικά σας σχόλια!

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε εξαιρετική τοποθεσία. Η κατάσταση είναι πολύ καλή. Χρειάζεται περισσότερη συντήρηση στους χώρους της πισίνας όπως επίσης και η ποιότητα νερού της πισίνας. Κατά τα άλλα εξαιρετικό από κάθε άποψη. Το προσωπικό φιλικό και εξυπηρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, ecmshle
Ο/η Nektarios V, ALL NEW MEDIA του Droushia Heights Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητέ φιλοξενούμενε,