“Υπεροχα ολα”
Κριτική για: Ταβέρνα Καπετάνιος

Ταβέρνα Καπετάνιος

Ο αγαπημενος μας προορισμός κάθε καλοκαίρι !!!Ο απόλυτος συνδυασμός φαγητού θάλασσας και εξυπηρέτησης !! Συγχαρητήρια στον Καπετάνιο!!

Ευχαριστούμε, 642giorgosa

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κλείσαμε τραπέζι για 20 άτομα παρέα.Πηγαμε νωρίτερα για να κάνουμε και μπάνιο στην παραλία μπροστά στην ταβέρνα.Ο υπάλληλος της ταβέρνας με υπερβολική αγένεια αρνήθηκε να μας ανοίξει τις ομπρέλες (είχε αέρα) . Φύγαμε έξω φρενών .

Ευχαριστούμε, _S7373SR
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προσοχή στις τιμές

Πήγαμε για μπάνιο 25 Ιουλίου και στην συνέχεια καθήσαμε στην ψαροταβέρνα. Αρχικά ζητήσαμε κατάλογο που για άγνωστο λόγο δεν μας δόθηκε, παρότι υπήρχε.
Επιλέξαμε κρασί από το ψυγείο της ταβέρνας το οποίο χρεώθηκε σε τιμή wine bar. Οι διαφορές στην περίπτωση της ταβέρνας ήταν :
1. η φιάλη παραδόθηκε ανοικτή
2. μας έφεραν 6 κρασοπότηρα εκ των οποίων τα 4 διαφορετικά μεταξύ τους.
3. το κρασί δεν υπήρχε στον κατάλογο
4. το κρασί είχε γεύση χύμα κακής ποιότητας και γι’ αυτόν τον λόγο δεν αναφέρω την ονομασία του Καβαλιωτικου οινοποιείου.

Στο τέλος ζητήσαμε εξηγήσεις για την τιμή του κρασιού, σε σχέση με αυτήν συμφωνήθηκε με τον υπάλληλο κατά την επιλογή της φιάλης, δίχως κατανόηση. Δυστυχώς δεν συζητήθηκαν τα παραπάνω θέματα (1-4) με την υπεύθυνη της ταβέρνας, αλλά ας τα λάβει το’ όψιν της από την συγκεκριμένη αναφορά, με σκοπό την διόρθωση και βελτίωση.

ΕΝ ΚΑΤΑΚΛΕΙΔΙ

Προσοχή στην επιλογή ποτών και φαγητών. Μην παραγγείλετε εάν δεν σας φέρουν κατάλογο.

2  Ευχαριστούμε, parispal63

Ταβέρνα Καπετάνιος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!