1.267
1.267
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2015

Πολύ καλή τοποθεσία κοντά στις κυλιόμενες σκάλες του σταθμού των τρένων, και κοντά στη στάση λεωφορείου για San Gimignano. Πολη καλή εξυπηρέτηση απο το προσωπικό, πλούσιο και νόστιμο πρωινό, καθαρά και ωραία δωμάτια.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2014
1  Ευχαριστούμε, kiriakos p
Ο/η hotel-italia-siena, Direttore του Hotel Italia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιανουαρίου 2015

Καλησπέρα από τη Σιένα και ευχαριστώ πολύ για την φανταστική κριτική σας.
Χρησιμοποιήστε τον μεταφραστή της Google, συγνώμη για τα λάθη.
Ήθελα να σας ευχαριστήσω για τη σύνταξη τόσο ωραία λόγια.
Εγώ και όλο το προσωπικό είναι ευχαριστημένοι όταν οι επισκέπτες μας είναι καλά !!!
Ελάτε πίσω και να μας επισκεφθείτε σύντομα.
Ένα θερμό χαιρετισμό,

Federica Fiochi και Προσωπικό

Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2014

Το προσωπικό εξαιρετικό, επαγγελματίες.
Μας πρόσφεραν στην ίδια τιμή το superior δωμάτιο!
Το πρωινό πάρα πολύ πλούσιο! Μπουφές με τα πάντα, αλμυρά, γλυκά, καφέδες όλων των ειδών και πολύ καλή ποιότητας.
Είχαμε κλείσει μέσω εταιρίας το δωμάτιο, γιατί είχε έκπτωση, αλλά δε δικαιούμαστε ίντερνετ. Παρόλα αυτά μας προσέφεραν για μια ημέρα δωρεάν πρόσβαση.
Πολύ καθαρό και πολύ όμορφο δωμάτιο.
Μόνο όσον αφορά την τοποθεσία δεν παίρνει άριστα γιατί είναι λίγο έξω από τα τείχη της παλιάς πόλης και χρειάζεσαι μισή ώρα περπάτημα για να φτάσεις στην κεντρική πλατεία. Παρόλα αυτά καθόλου αποτρεπτική η τοποθεσία μιας και η Σιένα (η παλιά πόλη) είναι τόσο μικρή και τόσο όμορφη!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
Ευχαριστούμε, Afroditi P
Ο/η hotel-italia-siena, Direttore του Hotel Italia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2014

Wow!
Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστώ για την υπέροχη κριτική σας.
Είμαι χρησιμοποιώντας το Google μεταφραστή, οπότε ζητώ συγγνώμη για τα λάθη.
Είμαι πραγματικά ευτυχής που απολαμβάνουν τη διαμονή σας τόσο πολύ.
Την επόμενη φορά που θα σας συνιστούσαμε να κάνετε κράτηση απευθείας από την ιστοσελίδα μας ... υπάρχει πάντα η φθηνότερη τιμή και το Wi-Fi είναι δωρεάν σε όλους, σε όλη τη διαμονή σας!
Με φιλικούς χαιρετισμούς.

Federica Fiochi και το προσωπικό

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2018

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
Ο/η hotel-italia-siena, Direttore του Hotel Italia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2018

Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2018

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018

Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2018

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ο/η hotel-italia-siena, Direttore του Hotel Italia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Ιουλίου 2018