“Μαγκιές Γευσεις”
Κριτική για: Dal Moro's Fresh Pasta to Go

Dal Moro's Fresh Pasta to Go
Κουζίνες: Ιταλική, Φαστ φουντ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις, Φαγητό σε πακέτο
Γειτονιά: Καστέλο
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέχει μεγάλη ποικιλία σε μακαρόνια.Πολυ ωραίες γεύσεις ειδικά η καρμπονάρα και η πέστο.Πολυ φιλικό προσωπικό. Λίγο δύσκολο να το βρεις αλλά αξίζει 100% την προσπάθεια.Το συνιστώ για τους λάτρεις της μακαρονάδας όλων των ειδών!

Ευχαριστούμε, bkyriakou

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι μεριδες ηταν τεραστιες και απιστευτα χορταστικες.μεγαλη ποικιλια σε ζυμαρικα και γευσεις.γυρω στα 6-7€.

Ευχαριστούμε, ΕΥΓΕΝΙΑ Λ
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευγευστα και ποιοτικά εφόσον τα φτιάχνει μπροστά σου. Οικονομικά (7 ευρώ ή μεριδα). Μόνο εδώ μπορείς να φας με λίγα χρήματα και γρήγορα τέλειες ΜΑΚΑΡΟΝΑΔΕΣ χωρίς να σου πιάσουν τον Κ..ο. Τα παιδιά που δουλεύουν μέσα ευγενέστατα όπως και ο συμπαθητικός κύριος στο ταμείο.

Ευχαριστούμε, vanartcrete
Ο/η DalMorosVenice, Direttore generale του Dal Moro's Fresh Pasta to Go, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Δεκεμβρίου 2017

Αγαπητέ φίλε,
Σας ευχαριστώ πολύ γι 'αυτή την υπέροχη αναθεώρηση!

Είμαστε ενθουσιασμένοι που ξεπεράσαμε τις προσδοκίες σας, με τα γνήσια και νόστιμα πιάτα μας και το φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό μας.
Ελπίζουμε πραγματικά να σας καλωσορίσουμε σύντομα, για να σας ξανακερδίσουμε!

θερμούς χαιρετισμούς
Dal Moro's Fresh Pasta To Go

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικο ειναι πολυ ευχαριστο και ευγενικο και το φαγητο ειναι εξαιρετικο.!Σιγουρα ειναι το καλυτερο street food!Η γευση καθε μακαρομαδας ηταν μοναδικη.
Ειναι ενα μαγαζι ιδανικο για να φατε κατι γρηγορα αλλα ποιοτικα και να απολαυσετε μετα μια βολτα στη πλατεια του Αγιου Μαρκου.

Ευχαριστούμε, AfroArk
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2017

Πήγαμε μεσημέρι, πήραμε 4 διαφορετικά είδη. Γύρω στα 7 ευρώ η μερίδα. Μόνο το πέστο άξιζε ενώ τα φουτσίνι ζυμαρικά που διαλέξαμε, οι βίδες που λέμε εδώ, ήταν πολύ al dente για τα γούστα μας. Δεν τρελαθήκαμε, στην Ιταλία φάγαμε και καλύτερα με την ίδια περίπου τιμή και καθιστοί. Μεγάλη αναμονή.

Ευχαριστούμε, ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Ο
Ο/η DalMorosVenice, Manager του Dal Moro's Fresh Pasta to Go, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Ιουλίου 2017

Αγαπητοί ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ,
Σας ευχαριστούμε που ήρθατε στο εστιατόριο μας και μοιραστήκατε αυτή την κριτική.

Βρισκόμαστε σε ένα μικρό κτίριο αλλά αυτό δεν μας εμποδίζει να προσφέρουμε σε όλους τους πελάτες μια θερμή υποδοχή και ένα φρέσκο και νόστιμο ζυμαρικό, φτιαγμένο με πάθος και υλικά υψηλής ποιότητας!
Όσον αφορά το πλήθος που γνωρίζουμε, είναι αλήθεια, συνήθως υπάρχουν κάποιες ουρές, κάνουμε ό, τι μπορούμε για να εξυπηρετήσουμε τους πελάτες μας όσο το δυνατόν γρηγορότερα!
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε σύντομα.

Dal Moro's - Fresh Pasta To Go

Dal Moro's Fresh Pasta to Go: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βενετία, Πόλη της Βενετίας

Dal Moro's Fresh Pasta to Go: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!