“Οχι μια κλασική ξεναγηση!”
Κριτική για: What a Life Tours

What a Life Tours
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: Περισσότερες από 3 ώρες
Χρήσιμες πληροφορίες: Πρόσβαση-αναπηρικό καρότσι, Δραστηριότητες για μεγαλύτερα παιδιά, Σκάλες/Ανελκυστήρας, Μπάνιο, Χώρος στάθμευσης για καροτσάκια, Ερμάρια/Αποθήκευση
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2016

Ενδιαφέρουσα,έξυπνα προσαρμοσμένη στα σημερινά δεδομένα ξενάγηση,που σίγουρα άξιζε τα λεφτά της.Ο ξεναγός μας Grant με τις γνώσεις του και το φοβερό του χιούμορ ήταν απλά χαρισματικός!Σιγουρα η καλύτερη επιλογή για Βατικανο.

3  Ευχαριστούμε, Nefeli2016
Ο/η David3050, Guest Relations Manager του What a Life Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Μαΐου 2016

Καλημερα Νεφελη! Σας ευχαριστω πολυ για την κριτικη σας, ελπιζουμε να σας δουμε ξανα συντομα στην Αιωνια Πολη!

Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Μας ξεναγησε στο Βατικανό, είναι πάρα πολύ ευγενική και με χιούμορ, επίσης εξυπηρετικη. Ευχαριστούμε πολύ την ANA SERRA. για την όμορφη ξενάγηση στο Βατικανό.

5  Ευχαριστούμε, kostasgeo
Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2015

Ana Serra , tour guide στην επίσκεψή μας στο Βατικανό!!! Το ταμπεραμέντο της , οι γνώσεις της και η μεταδοτικότητά της ήταν αυτά που μας έκαναν να "κρεμόμαστε" κυριολεκτικά από τα χείλη της και να ....την "κυνηγάμε" μέσα στο μουσείο του Βατικανού για να "ρουφήξουμε" τις γνώσεις της!!!Χαμογελαστή και ευδιάθετη μας "τράβηξε " στο ταξίδι της γνωριμίας μας με την Αναγέννηση και το Μπαρόκ, μας "σύστησε" τους καλλιτέχνες και τα έργα τους και μας έκανε και μας έστω για λίγο κοινωνούς αυτού του μυστηρίου που λέγεται τέχνη!!!!

1  Ευχαριστούμε, LinaGeorgos
Ο/η Maria1282, Front Office Manager του What a Life Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Απριλίου 2015

Καλησπερα Λινα,

Ευχαριστω πολυ που βρηκατε το χρονο να γραψετε αυτην την υπεροχη κριτικη στο TripAdvisor!
Θα μεταφερω τα ωραια σας λογια στην Αννα, ελπιζω να τα πουμε συντομα στην Αιωνια Πολη!

Φιλικους Χαιρετισμους,

Ιωσηφ Κοκολοδημητρακης

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2018

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ο/η What a, Guest Relations Manager του What a Life Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες
Μετάφραση Google

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2018

Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το αξιοθέατο
Ο/η What a, Front Office Manager του What a Life Tours, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουλίου 2018
Μετάφραση Google

What a Life Tours: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Βατικανό, Λάτσιο

Βατικανό, Λάτσιο

What a Life Tours: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!