“Πολύ καλό!”
Κριτική για: Ristorante Maccheroni

Ristorante Maccheroni
Νο 2.395 από 13.885 Εστιατόρια για: Ρώμη
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Γειτονιά: Ναβόνα/Πάνθεον/Κάμπο ντε Φιόρι
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

2 μακαρονάδες πήραμε. Οι σερβιτόροι ήταν ευγενικοί και είχαν αρκετή δόση χιούμορ. Επίσης τα μακαρόνια ήταν al dente και νόστιμα! Το μόνο αρνητικό ήταν.. θέλαμε να πάρουμε καρμπονάρα χωρίς bacon και δεν γινόταν. Δεν γινόταν κάποια παραλλαγή από το κατάλογο.

Ευχαριστούμε, speedex9

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιανουαρίου 2018

Πήγαμε με ιδιαίτερη αισιοδοξία μιας και είχαμε δει καλά σχόλια στο trip advisor.
Ωστόσο,δεν δείχνουν κανένα ενδιαφέρον και σεβασμό στον πελάτη!
Σε βάζουν σε ένα τραπέζι χωρίς να σε ρωτήσουν αν σου αρέσει γιατί οοολαα τα υπόλοιπα είναι προκρατημενα, χωρίς να σε καλωσορίσουν!
Εμείς συγκεκριμένα κάτσαμε σε έναν υπόγειο χωρο που αισθανοσουν ότι είναι βρώμικος!
Ο σερβιτόρος βιαστικος και ξινός, το φαγητό χαλιά!
Απογοήτευση σκέτη!
Απορώ πως ήταν γεμάτο με Ιταλούς!

2  Ευχαριστούμε, Sofoushka
Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθηκαμε εκει μετα απο συσταση. Βρισκεται κοντα σε Πανθεον και Piazza Navona, κατω απο τη Via del Corso.

Το μαγαζι μπαινοντας μοιαζει πολυ μικρο αλλα εχει τεραστιο υπογειο χωρο. Απλο Ιταλικο μαγαζι, φαγαμε ζυμαρικα, δεν ειχαμε καποιο παραπονο, ελαφρως βαρια η μακαροναδα με το λαδι τρουφας, αλλα νοστιμη. Καπως ακριβο αλλα θα ξαναπηγαινα.

Ευχαριστούμε, gkapet77
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε το συγκεκριμενο εστιατόριο Κυριακή βραδυ μετά απο τηλεφωνική κράτηση.
Το περιβάλλον μέτριο, το φαγητό οχι κατι το ιδιαίτερο και το κρασί απλα καλο...
Αυτό που μας εξέπληξε ηταν ο αγενής βαριεστημένος και επιθετικός σερβιτόρος ο οποίος χωρίς υπερβολές πετούσε τα πιάτα πάνω στο τραπεζι λες και ήμασταν ζώα και την ωρα που σηκώθηκαν οι δυο κοπέλες απο την παρεα μας να βγουν έξω για να καπνίσουν υπέθεσε πως φεύγουμε όλοι και ήρθε επιθετικός να μας πει να πληρώσουμε!!!!!!! Πραγματικά απαράδεκτος!!! Μακριά!!!!

2  Ευχαριστούμε, mpatmar
Η κριτική γράφτηκε 19 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας το πρότειναν φίλοι μας και επειδή φτάσαμε βράδυ στη Ρώμη και δεν είχαμε και τόσες πολλές μη τουριστικές επιλογές είπαμε να πάμε. Είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν πολύ καλύτερα! Το φαγητό οκ.. όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά μας άρεσε, η συμπεριφορά των σερβιτόρων χάλια, βαριόντουσαν θανάσιμα και όχι και πολύ φθηνό δώσαμε 54€ για δυο κυρίως,νερό και μισό κιλό κρασί. Δεν θα σας το προτεινα!

1  Ευχαριστούμε, SofiaMiller17

Ristorante Maccheroni: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρώμη, Λάτσιο

Ristorante Maccheroni: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!