“Ανοστο εντελως”

L'angolo der Panino
Γειτονιά: Μόντι
Γειτονιά: Μόντι
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

Καθως περπατουσαμε ειδαμε αυτο το μερος που εμοιαζε με ταβερνα αλλα ηταν τελικα απ τα χειροτερα σε γευση απ οτι εχω φαει στη ζωη μου.Εγω εφαγα ταλιατελες οι οποιες δεν ειχαν γευση καθολου και η γυναικα μου μελιτζανες παρμεζανα επισης αγευστες,σκληρες κ μπαγιατικες.Εξισου χαλια κ το πανινι.
Με τα 30€ που δωσαμε μονο φαγητο δε φαγαμε
Το χειροτερο ομως απ ολα ηταν το wc που ηταν μεσα στη βρωμα κ στη δυσοσμια
Ντροπη για ενα τοσο κεντρικο μαγαζι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019

L'angolo der Panino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρώμη, Λάτσιο