“Ονειρικό ”
Κριτική για: Grano Frutta e Farina Bakery

Grano Frutta e Farina Bakery
Ζητήστε παράδοση φαγητού κατ’ οίκον
Νο 1.589 από 13.068 Εστιατόρια για: Ρώμη
Κουζίνες: Πίτσα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Γειτονιά: Κέντρο
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πίτσα για όλα τα γούστα με μεγάλη ποικιλία. Το ίδιο και τα σάντουιτς. Υπεροχος χώρος.Αξίζει να δοκιμάσετε και τα γλυκά. Πήγαμε την πρώτη μέρα του ταξιδιού μας και ξανά περάσαμε πριν φύγουμε. Αν είχε 10 αστέρια θα τα έδινα χωρίς δεύτερη σκέψη.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, lenakouk

Η κριτική γράφτηκε 20 Νοεμβρίου 2016

Πίτσα με ότι γεύση μπορείς να φανταστείς !!! Τραγανή ζύμη, με πλούσια υλικά και γεύση που σε γαργαλάει τον ουρανίσκο. Πίτσα με λαχανικά , πίτσα με βασιλικό και μοτσαρέλα κτλ. Ζητάς όσο μεγάλο ή μικρό κομμάτι θέλεις και πληρώνεις ανάλογα με το βάρος του. Μικρό ευχάριστο μαγαζάκι με μικρά τραπεζάκια και ευχάριστο - ευγενικό προσωπικό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, 716christosp
Η κριτική γράφτηκε 14 Μαρτίου 2016

Το μέρος που δε σου γεμίζει το μάτι, αλλά αποκλείεται να σ αφήσει παραπονεμένο. Η pizza με το μέτρο ( με το ζυγι) απλά φανταστική, η ποικιλία και η γεύση σε απογειώνει. Αξίζει σίγουρα να δοκιμάσεις και το πιο πιθανό είναι να επιστρέψεις!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, Aeolos73
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Καθώς γυρνούσαμε στην Corso, στριβοντας σε ενα στενο πεσαμε πανω σε αυτο το μαγαζί. Καταπληκτική πίτσα για ολα τα γουστα

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, 867georgeg
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το μέρος που δε σου γεμίζει το μάτι, αλλά αποκλείεται να σ αφήσει παραπονεμένο .
Το επισκεφτήκαμε αφού μας το είχαν συστήσει και δεν είχαν άδικο .
Η pizza με το μέτρο απλά φανταστική . Δεν ειναι η κλασσική ιταλική με την λεπτή ζύμη αλλα η ποικιλία και η γεύση σε αποζημιώνει . Αξίζει σίγουρα να δοκιμάσεις και το πιο πιθανό ειναι να επιστρέψεις όπως εμείς που πήγαμε 2η φορά !
Highly recommended!!!

Ευχαριστούμε, Mikehatz

Grano Frutta e Farina Bakery: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Grano Frutta e Farina Bakery: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!