Tripadvisor

Κριτική για: Grazia & Graziella

Grazia & Graziella
Κουζίνες: Ιταλική
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Τραστεβέρε
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί το επισκεφτήκαμε στο τέλος του ταξιδίου μας και συμφωνήσε ότι ήταν ότι έπρεπε για να κλείσει το ταξιδι μας ευχάριστα. Ωραία πιάτα με καλές και λογικές τιμές και σε ώραια τοποθεσία.Η εξυπηρέτηση άψογη και πολύ ευχαριστή.Ειδικά ο Αντόνιο μας εκανε να νιώσουμε πολυ ευχάριστα, μας κέρασε και αμαρέτο για να μας ευχαρίστήσει.

Ευχαριστούμε, kavvadiasdomniki

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Στο κέντρο της γραφικης γειτονιας του Trastevere. Γρήγορο σέρβις, ωραία πίτσα...λίγες επιλογές. Simone is the best...

Ευχαριστούμε, nickf801

Το μαγαζί ήταν υπέροχο!!! ΄Αξιζε και με το παραπάνω η αναμονή των 20-25 λεπτών (όσο ακριβώς μας είπαν)!!! Πολύ ευγενικοί, άψογο service ωραίο περιβάλλον!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 678danaet
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό ωραίο περιβάλλον..η ευγένεια κυριαρχεί σε αυτό το μαγαζί κ ειδικότερα από τον Αντρέα κ από μια άλλη σερβιτόρα !

Ευχαριστούμε, 773lizap

Το μαγαζί ήταν υπεροχο και ο Alessio πολύ εξυπηρετικός! Ωραίο φαγητό καλές τιμές και εκπληκτική εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, phaeth0nv

Grazia & Graziella: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Grazia & Graziella: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!