“Φαγητό στο Trastevere!!! ”
Κριτική για: Grazia & Graziella

Grazia & Graziella
Νο 116 από 13.557 Εστιατόρια για: Ρώμη
Κουζίνες: Ιταλική
Καλό για: Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Υπαίθρια τραπέζια, Κρατήσεις
Γειτονιά: Τραστεβέρε
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο εστιατόριο, πεντανοστιμο φαγητό, όμορφα και ευχάριστα παιδιακαι πολύ καλη εξυπηρέτηση από τον Nicola !!!!

Ευχαριστούμε, Γιώργος Π

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλως κακως για ρωμη δεν ακους και τσ καλυτερα οσον αφορα το φαγητο...ουτε για την εξυπηρετηση...εκει τα ξεχνας αυτα...ευγενικοτατοι απο την πρωτη στιγμη...μας προσεφεραν ζεστο κρασι απο την εισοδο σαν welcome drink..τιμες κανονικοτατες εως πολυ καλες....ωραιες γευσεις σε οτι πηραμε...η κοπελα δεν ετρωγε ιδιαιτερα ζεστα και γρηγορα με αποτελεσμα να μας ρωτανε συνεχως αν θελουμε να αλλαξουν το πιατο...τους τιμαει αυτο...με τον λογαριασμο κερασαν 2 σφηνακια...

Ευχαριστούμε, Giannis K
Η κριτική γράφτηκε 1 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφος χωρος και πολυ ευγενικο προσωπικο που μας περιποιηθηκε σε οτι ζητησαμε. Πολυ νοστιμες πιτσες, τρομερη μακαροναδα μπολονεζ και αξιζει να παρετε και να απολαυσετε ενα μπουκαλι κρασι.

Ευχαριστούμε, George_Tassio
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο. Πηραμε μια μαργαριτα και μια λαζανια και ηταν και τα δυο τελεια. Ο χωρος παρα πολυ ομορφος και "ζεστος". Εξυπηρετηση πολυ καλη.

Ευχαριστούμε, Danai M
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όπως είπα και στον τίτλο, πραγματικά δεν βρίσκω κακό λόγο να πω για το συγκεκριμένο μαγαζί. Από το περίμενε για τραπέζι(Παρασκευή βράδυ χωρίς κράτηση, καθίσαμε στο τραπέζι μας σε 1-2 λεπτά), έως το φινάλε με την εξαιρετική τυραμισού όλα ήταν παραπάνω από τέλεια. Το φαγητό ήταν απολαυστικό από την πρώτη έως την τελευταία μπουκιά(μπρουσκετες-σπαγγέτι με κεφτεδακια-ραβιολι-τυραμισου-κρασι). Το προσωπικό και ιδιαίτερα η σερβιτόρος μας(Kai) φιλικό, ευγενικό, εξυπηρετικό, με επιτυχημένες προτάσεις για τα πάντα. Το μόνο κακό είναι πως πήγαμε μόνο μια φορά.

Ευχαριστούμε, spirosthiakos

Grazia & Graziella: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ρώμη, Λάτσιο

Grazia & Graziella: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!