“Σχετικα καλο”

Νο 128 από 13.452 Εστιατόρια για: Ρώμη
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Μεσημεριανό, Δείπνο, Κρατήσεις
Γειτονιά: Τραστεβέρε
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σχετικα καλο φαγητο αλλα τρομερη φασαρια οι σερβιτοροι .φωναζαν και τραγουδουσαν μεταξυ τους . Μας το ειχαν προτυνει σαν μαγαζι αλλα δε νομιζω οτι θα το ξαναπροτιμισουμε .

Ευχαριστούμε, Κυριακη Μ

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν ότι καλύτερο δοκιμάσαμε στο 4ημερο μας.. ικανοποιητικες μεριδες κ σε λογικές τιμές.. κ κυριως νόστιμα..! επίσης το σέρβις ήταν άψογο..

Ευχαριστούμε, Eleni Mougkrou M
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018

Όμορφος χώρος στην πολύ ωραία περιοχή του Trastevere, εξαιρετικό προσωπικό, καταρτισμένο και πρόθυμο να απαντήσει σε ερωτήσεις μας καθώς και να μας προτείνει το κρασί που ταιριάζει με τα ζυμαρικά που είχαμε επιλέξει (ευχαριστούμε Chiara!). Το φαγητό ήταν εύγευστο και ακριβώς αυτό που θέλαμε να δοκιμάσουμε σε μια τυπική ιταλική trattoria. Από ένα αρκετά μεγάλο μενού με ποικιλία πιάτων, διαλέξαμε μπρουσκέτες και τηγανητές μπουκιές μοτσαρέλας για ορεκτικό και για κυρίως καρμπονάρα και gnocchi με τέσσερα τυριά. Όλα ήταν πολύ νόστιμα. Το κρασί επίσης καλό! Καλή αναλογία ποσότητας (οι μερίδες ήταν ικανοποιητικές)-ποιότητας-τιμής. Θα ξαναπήγαινα!

Ευχαριστούμε, melina_en_l_air
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο φαγητο,πολυ καλες τιμες και ζεστο περιβαλλον! Στα θετικα οτι το νερο δεν μας το χρεωσαν(σπανιο για Ρωμη). Θα ξαναπηγαινα σιγουρα!

Ευχαριστούμε, dtsiok
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Erica & Nik πολύ εξυπηρετικοι, καθαριοτητα,πολύ καλό φαγητό, καλές τιμές, σε ωραίο σημείο στην πόλη.

Ευχαριστούμε, ctaratsas

Otello: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Otello: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;