“ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ !”

Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Παριόνε
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό Υπερεκτιμημένο . Οι σερβιτόροι ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΟΙ .. Ζητησα ποτήρι με παγάκια για τη κόλα μου εχτος του ότι με ειρωνεύτηκαν , μου το έριξε πάνω μου επίτηδες … Περιμέναμε από τις 9 στην ουρά μπήκαμε στις 10 και 15 , το φαγητό ήρθε 11 :30 και το γλυκό στις 12 ! Τα ζώα μου αργά ……….. ( το μόνο που αξίζει είναι το τιραμισού για αυτό παίρνει 1/5 αλλιώς είναι για 0 .

Ευχαριστούμε, _F1534NM

Η κριτική γράφτηκε 15 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μας το σύστησαν, γιατί εχει φρεσκα χειροποίητα ζυμαρικά . Δυστυχώς μας απογοήτευσε, τα μενού ήταν μόνο στα ιταλικά, τα πιάτα αγευστα και αδιάφορα. Καλούτσικο το τυραμισου. Το προσωπικό ψυχρό και οι τιμές ακριβές για αυτό που προσφέρουν. Στις φώτο το ένα πιάτο είναι καρμπονάρα και το άλλο από ουρά αγελάδας.

Ευχαριστούμε, lenalena_ko
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2021

Επισκεφτήκαμε νωρίς το μεσημέρι (χωρίς να υπάρχει ιδιαίτερη κίνηση) το εστιατόριο κι εκτός του ότι μας έβαλαν να καθίσουμε έπειτα από 1 ώρα αναμονής, έπρεπε να περιμενουμε ακόμα 1 ώρα για να παραγγείλουμε! Το άτομο στην υποδοχή ήταν αγενέστατο και προκλητικά αδιάφορο απέναντι σε όλους τους πελάτες! Ντροπή!

Ευχαριστούμε, _D9228XJ
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2020

Το εστιατόριο είναι σε τουριστική περιοχή με ότι αυτό συνεπάγεται. Το εστιατόριο είναι μικρό, τα τραπέζια το ένα δίπλα στο άλλο, το μενού μόνο στα ιταλικά και χωρίς καμία πληροφορία πέρα από το όνομα του πιάτου. Το προσωπικό περιμένει από τον πελάτη να μαντέψει τι είναι αυτό που θα παραγγείλει χωρίς διάθεση για συνεννόηση. Το φαγητο ποιοτικό και χειροποίητο μεν αλλά οι μερίδες πολύ μικρές. Για παράδειγμα τα ραβιόλια που ήταν και η πρόταση του σερβιτόρου με τα γυαλιά ως η σπεσιαλιτέ του μαγαζιού ήταν 4 τεσ σε ρα !!!! Επομενωσ καλο για να δοκιμασει κάποιος αν θέλει αλλά σε καμία περίπτωση να χορτάσει. Η καρμπονάρα ήταν πιο χορταστική. Οι τιμές κάπως τσιμπημενες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, XrDoul
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πληρώνεις πολύ ακριβά το γεγονός ότι βλέπεις να φτιάχνονται τα φρέσκα ζυμαρικά μπροστά σου. Αποπνικτικος χώρος, τα καθίσματα πολύ κοντά το ένα με το άλλο, όλο το μαγαζί μία παρέα με την κακή έννοια. Εντάξει σχετικά γρηγορο σέρβις, αν υπολογίσεις τον χαμό...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _Q4735LK

Osteria da Fortunata - Pellegrino: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Osteria da Fortunata - Pellegrino: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!