“Τίποτα το ιδιαίτερο!”
Κριτική για: Le Domus Romane di Palazzo Valentini

Le Domus Romane di Palazzo Valentini
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: 1-2 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πήγαμε με τον ενθουσιασμό να δούμε κάτι μοναδικό...δεν μας άρεσε τίποτα!μείναμε με την άισθηση ότι δώσαμε τζάμπα τα λεφτά μας!12 ευρώ το άτομο!πάρα πολύ ακρίβο για αυτό που προσφέρουν!και η περιήγηση δεν κρατάει καλά καλά ούτε μία ώρα...εαν θέλετε να πάτε κάπου που να αξίζουν τα λεφτά σας προτείνω το domus aurea,πάθαμε πλάκα!...σε αυτό πάντως δεν θα ξαναπήγαινα με τίποτα!

Ευχαριστούμε, y-kith
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα μέσω κινητής συσκευής

Le Domus Romane di Palazzo Valentini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Le Domus Romane di Palazzo Valentini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!