“ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ ΣΤΗ ΡΩΜΗ”

Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Πρωινό, Κρατήσεις
Γειτονιά: Μόντι
Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2021

Πραγματικά ό,τι χειρότερο θα μπορούσαμε να κάνουμε πριν την επίσκεψη μας στο Κολοσσαίο. Καθίσαμε αρκετά νωρίς το πρωί χωρίς να υπάρχει κόσμος στο μαγαζί, παραγγείλαμε μετά απο 20 λεπτά αναμονής, η σερβιτόρα αγενής και με ψυχρό ύφος, στο μενού δεν βρήκαμε κάτι κάτω των 8ευρώ, τα scrambled eggs που πηραμε κόστιζαν 15 ευρώ και η μερίδα ήταν για 3ευρώ. Πραγματικά πιο μικρή και φτωχή μερίδα δεν εχω ξαναδεί. Σερβιριστήκαμε μετά απο μισή ωρα και φυσικα παραγγείλαμε 2 κρουασάν που ποτέ δεν ήρθαν. Εάν θέλετε να πιείτε ωραίο καφέ και να απολαύσετε κατι ποιοτικο χωρίς να δώσετε μία περιουσία μείνετε μακριά από το συγκεκριμένο καφέ. Η χειρότερη μας εμπειρία στη Ρώμη...

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Μαρία Β

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια όαση δροσιάς στην κόλαση ζέστης και πολυκοσμίας στην περιοχή του Κολοσσαίου. Μπορεί ο καφές να εχει 5€ όμως ειναι καφές και οχι νεροπλυμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
14  Ευχαριστούμε, Giannis_find
Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν από τα ωραιότερα βράδια στη Ρώμη, πήγαμε βόλτα στο Κολοσσαίο και μετά κάτσαμε για ένα κρασί στην καφετέρια, εκεί συναντήσαμε τον Πάμπλο που μας σέρβιρε εξαιρετικά και μας φέρθηκε πάρα πολύ ωραία σίγουρα από τα λίγα εστιατορια που θα θυμόμαστε στη Ρώμη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 375lefterisc
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκαμε το εστιατόριο με την φίλη μου την τελευταία μέρα του ταξιδιού μας στην Ιταλία.Η τοποθεσία εξαιρετική με θέα το Κολοσσαίο,το φαγητό ήταν τέλειο.Ευχαριστουμε κ τον Μάριο για την άψογη εξυπηρέτηση του.τΤο συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Dwra A
Η κριτική γράφτηκε 12 Δεκεμβρίου 2016

με θέα το Κολοσσαίο. Αξίζει τα 5€ που κάνει ο καφές. Το προσωπικό ευγενικό και πρόθυμο να απαντήσει σε όλες τις απορίες σας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, jkaragiozis

Gran Caffe Rossi Martini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Gran Caffe Rossi Martini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!