“Τρομερό εστιατόριο στο κέντρο της πόλης”
Κριτική για: That's Amore by Fabio Bongianni

That's Amore by Fabio Bongianni
Κράτηση με
Το εστιατόριο That's Amore by Fabio Bongianni δεν έχει διαθεσιμότητα για την ώρα που ζητήσατε. Επιλέξτε διαφορετική ώρα ή αναζητήστε εστιατόρια με διαθεσιμότητα.
Η ώρα που επιλέξατε έχει ήδη παρέλθει.
Νο 460 από 13.628 Εστιατόρια για: Ρώμη
Κουζίνες: Ιταλική
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Μεσημεριανό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Γειτονιά: Τρέβι
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Ένα καταπληκτικό εστιατόριο, με πολύ απλές και όμορφες γεύσεις, στα συν του, αναμφίβολα οι οι τιμές.

Ευχαριστούμε, Vaggelis P

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μας άρεσε ούτε το gnocchi ούτε η carbonara. Μας χρεώσατε 3 ευρώ τα μαχαιροπίρουνα, ενώ οι τιμές των πιάτων είναι ήδη υψηλές για την ποσότητα και την γεύση που προσφέρετε. Δυστυχώς, δεν μείναμε ευχαριστημένοι.

Ευχαριστούμε, Anastasia P
Ο/η Thatsamoreroma, Responsabile relazioni con la clientela του That's Amore by Fabio Bongianni, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018
Μετάφραση Google

Hi Anastasia,
Thank you for dining with us during your stay in Rome and for your feedback. We always offer fresh dishes to guarantee a high quality service. Please come again; we would love to help you find dishes more to your liking

Η κριτική γράφτηκε 2 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό αδιάφορο. Μας έδωσαν τραπέζι να κάτσουμε κ δεν το έστρωσαν. Ήρθαν τα ορεκτικά κ μετά τα μαχαιροπήρουνα. Όταν ήρθε ο λογαριασμός χρέωσαν service 2X1.50. Όταν ρώτησα τι ήταν αυτό μου είπαν κουβέρ. Ούτε ποτήρια για το νερό δεν είχε το τραπέζι...
όμως τα πληρώσαμε!!
Το φαγητό ωστώσο ήταν καλό.

Ευχαριστούμε, Constantinos C
Ο/η FabiolousCookingDay, Responsabile relazioni con la clientela του That's Amore by Fabio Bongianni, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το φαγητό μαζί μας και για την κριτική σας. Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία, δοκιμάζουμε πάντα το καλύτερό μας και βάζουμε την καρδιά μας σε αυτό που κάνουμε και πώς το κάνουμε για να παρέχουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση για κάθε επισκέπτη. Ελπίζουμε να αναφέρετε την ανησυχία σας για την ομάδα μας, επειδή είμαστε παθιασμένοι με τη βελτίωση της υπηρεσίας μας μέρα με τη μέρα. Σε παρακαλώ έλα ξανά.

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εντελώς «τουριστικό» .Η καρμπονάρα είχε μια γεύση που δε μας άρεσε -ούτε τη μισή δε μπορέσαμε να φάμε αν και πεινούσαμε πολύ.
Η πίτσα δεν ήταν κακή -είχε λεπτή ζύμη ,ψημένη σε ξυλόφουρνο ,αρκετό προσούτο ,όποτε ευτυχώς δε μείναμε νηστικοί .Ηταν Κυριακή και δυστυχώς τα καλά φαγάδικα παραμένουν κλειστά στη Ρώμη και δεν το ξέραμε.Παντως είχε πολύ κόσμο -όχι Ιταλούς και τώρα καταλαβοινουμε το λόγο.Οι τιμές απαράδεκτες γιατί με τα ίδια χρήματα τρώς σε εξαίρετικα εστιατόρια στη Ρώμη ,μόλις λίγα μέτρα πιο πέρα !

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Σ
Ο/η FabiolousCookingDay, Responsabile relazioni con la clientela του That's Amore by Fabio Bongianni, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το φαγητό μαζί μας και για την κριτική σας. Ελπίζουμε να αναφέρετε την ανησυχία σας στην ομάδα μας, επειδή είμαστε παθιασμένοι με τη βελτίωση της καθημερινότητάς μας. Καθημερινά έχουμε τοπικούς και ξένους επισκέπτες, λόγω της τοποθεσίας που μπορεί να υπάρχουν περισσότεροι τουρίστες σε μερικές ώρες, αλλά όπως μπορείτε να παρατηρήσετε από τις κριτικές μας, πολλοί ντόπιοι απολαμβάνουν και το φαγητό μας. Σας παρακαλούμε να έρθετε ξανά, θα θέλαμε να βρούμε περισσότερα πιάτα σύμφωνα με τις προτιμήσεις σας.

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα τυπικό ιταλικό εστιατόριο, νόστιμα και ποιοτικά φαγητά αλλα λίγακι ακριβό οχι τίποτα σπουδαίο τουριστικές τιμές.

Ευχαριστούμε, Argyris A
Ο/η FabiolousCookingDay, Responsabile relazioni con la clientela του That's Amore by Fabio Bongianni, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Ιανουαρίου 2018

Σας ευχαριστούμε για το φαγητό μαζί μας και για την ευγενική σας κριτική. Επισκεφθείτε ξανά για να δοκιμάσετε άλλα ιταλικά πιάτα!

That's Amore by Fabio Bongianni: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

That's Amore by Fabio Bongianni: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!