Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2018

Η τοποθεσία είναι τέλεια και το ξενοδοχείο βρίσκεται στο κέντρο του χωριού .Το ξενοδοχείο ήταν καθαρό και προσεγμένο με αναπαυτικά κρεβάτια .
Οι ιδιοκτήτες ήταν εξυπηρετικοί και ότι χρειαστήκαμε μας το παρείχαν .Για μένα παίρνει 10/10 .

• Διαμονή: Απρίλιος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Χρισάνθη Β
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικό το προσωπικό πρόθυμο να απάντηση σε όλες τις απορίες σου. Ωραίο παραδοσιακό πρωινό. Απλά καθαρά δωμάτια. Προσωπικά δεν μου άρεσαν τα μαξιλάρια, λίγο φουσκωτά ήταν. Όμορφο κτίριο παραδοσιακό πολύ κοντά στο φαράγγι του Βίκου.
Θα ξανα πήγαινα.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, Giorgos T
Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018

Ωραία και καθαρά δωμάτια, άνετα κρεβάτια, το τζάκι ήταν διαθέσιμο όποτε το ζητούσαμε, το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και από το πρωινό δεν θα ξεχάσω ποτέ τη βουτιά στον κουβά με την μερέντα! Συστήνεται ενθέρμως!

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Περικλής Σ
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Έμεινα το προηγούμενο σαββατοκύριακο 4-5/02-2018 όταν είδα το δωμάτιο εντυπωσιάστηκα μόλις κάθισα λίγο μέσα κατάλαβα ότι θα είχαμε θάματα για αρχή μίλησα με τον ιδιοκτήτη και του ανέφερα ότι δεν έχω ζεστή στο δωμάτιο και μου είπε αφού ήρθε στο δωμάτιο να μην το πειράζω τον θερμοστάτη γιατί δεν ξέρω εγώ τα έχει ρυθμίσει αυτός από κάτω. Τελικά το δωμάτιο ήταν κρύο τα σώματα δεν δούλευα ήταν ζεστά μόνο 5 πόντους πάνω και κοιμηθήκαμε με τα ρούχα όσο αφορά το τζάκι τα ξύλα που μας έφερε ήταν για να δούμε φλόγα τίποτα παραπάνω. Α ξέχασα να σας αναφέρω ότι τα παράθυρα έμπαζαν αέρα. Η καθαριότητα ήταν σχετική δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναπάω ούτε να το προτείνω.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
5  Ευχαριστούμε, GeorgeP3288
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν θα σταθώ στο γεγονός ότι υπαρχουν σοβαρα θέματα καθαριότητας σκονισμένα έπιπλα,βρώμικη πετσέτα, βρώμικη ντουζιέρα κ αράχνες στο ταβάνι.Αλλα στην αρνητική εντύπωση μας έκανε οι"ψυχροί",καθόλου επικοινωνιακοί και αφιλοξενοι ιδιοκτήτες καθώς ουδείς ενδιαφέρθηκε να μας δώσει πληροφορίες για την περιοχή (όπως είθισται να κάνουν οι σωστοί επαγγελματίες που δεν θέλουν μόνο να στα αρπάξουν,αλλα και να "δουλέψουν" για την καλύτερη φήμη της επιχείρησης τους). Ακόμα και η διαδικασία της αποπληρωμής του δωματίου ήταν χειρότερη από τυπική(δεν ερωτηθηκαμε ποτέ για το πώς ήταν η διαμονή μας αυτά τα 3 βράδια).Από την πρώτη μέρα ήθελα να φύγουμε αλλά ο σύντροφός μου φοβόταν ότι θα μας χρέωναν το 50%(που είναι νόμιμο αλλά κυρίως στην κρίση του ιδιοκτήτη).Το κακό ήταν ότι δεν λάβαμε υπόψιν τα πολλά αρνητικά σχόλια που υπάρχουν στο booking αλλά και τον απαράδεκτο τρόπο που απαντούσαν οι ιδιοκτήτες.Ακόμα και στα πιο ακριβά ξενοδοχεία υπάρχουν δυσαρεστημενοι πελάτες,αλλά οι καλοί επαγγελματίες επιστρατεύουν και εξαντλούν την ευγένεια τους ακόμα και στην πιο "κακή" κριτική !!!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, koritsi m