Tripadvisor
Μονοδένδρι
Η κριτική έγινε: 12 Δεκεμβρίου 2019

το Μονοδένδρι είναι πολύ όμορφο χωριό ,κάναμε την βόλτα μας στα πέτρινα σοκάκια του κ καθίσαμε για ποτό κάπου με καλό ίσκιο .Το δωμάτιο είναι πολύ καλό κ με τζάκι μέσα (όπως στη φωτογραφία )αλλά το καλοκαίρι έστω κ εκεί πάνω είναι υπερβολή ..θα το δοκιμάσουμε χειμώνα .καλό πρωινό ,φύγαμε κ νωρίς , είχαμε συνεννοηθεί κ μας το είχε έτοιμο .πάρα πολύ φιλικός κ καλοσυνάτος .θα το ξανά προτιμούσα .

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, KostasF143
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολύ όμορφο, πέτρινο ξενοδοχείο με καθαρά δωμάτια και προπάντων ζεστά ! Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι, μπορούσαμε να παρκάρουμε ακριβώς μπροστά από την είσοδο ή και μέσα σε πάρκινγκ. Τα παιδιά που μας υποδέχτηκαν ήταν φιλόξενοι και πρόθυμοι να μας δώσουν οδηγίες το που θα πάμε και πως. Το πρωινό αρκετά καλό. Θα μπορούσα να το ξαναεπισκευθώ!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 357anny_p
Η κριτική έγινε: 12 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία!!! Βρίσκεις να παρκαρεις άνετα το αυτοκίνητο μπροστα ακριβώς από τον ξενώνα!! Οι ιδιοκτήτες εξυπηρετικοί και ευγενικοί!! Μας κατατόπησαν στο τι θα δουμε στο χωριό αλλλά και στα γύρω χωριά!!! Το δωμάτιο πολύ άνετο πεντακάθαρα όλα !! Καθε μέρα τακτοποιούσαν το δωμάτιο και τη δεύτερη μέρα μας βάλανε καθαρές πετσέτες!! Το μπάνιο ήταν τέλειο είχε καμπίνα και καυτό νερό όλες τις ώρες!! Το δωματιο αρκετα ζεστό!!! Πρωι βραδυ ειχε θερμανση!!! Το πρωινο ηταν αρκετα καλό!! Είχε πολύ νοστιμη πίτα τοπικό έδεσμα αλευρόπιτα !!! Νοστιμότατο σπιτικό κεικ κ τελειες μαρμελάδες!!! Θα το ξαναπροτιμήσουμε σίγουρα αν τυχόν βρεθούμε ξανά στα Ζαγοροχώρια !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, mitrogogoym
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εύκολο πάρκινγκ, ευχάριστο δωμάτιο, ωραία πινελιά το ξύλινο ταβάνι, το μπαλκόνι όλα τα λεφτά, το μπάνιο παραείναι μικρό και δεν το σώζει το υδρομασάζ στο ντουσ, φιλικό προσωπικό, πολλή καλή η σχέση προσφοράς και τιμής.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, marettan2019
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2019

Όμορφο δωμάτιο, καθαρό και ζεστό! Τα παιδιά που μας υποδέχτηκαν ήταν πολύ εξυπηρετικά και μας έδωσαν πολλές συμβουλές για το που θα πάμε και τι αξίζει να δούμε! Βρίσκεται σε ένα πολύ όμορφο χωριό και η τοποθεσία του εξυπηρετεί για να πας εύκολα σε όλα τα γύρω χωριουδάκια! Το πρωινό δεν είχε πολλές επιλογές, όμως ήταν ικανοποιητικό!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Σ