Priceline
eDreams
Agoda.com59 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καινούρια καθαρά και περιποιημένα δωμάτια,πολύ προσεγμένοι και όμορφα διακοσμημένοι χώροι,αρκετά καλό πρωινό.Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εξαιρετική τοποθεσία για να ανακαλύψετε όλα τα Ζαγοροχώρια αλλά και το χωριό πανέμορφο.
Αρνητικό στοιχείο η υποδοχή και αντιμετώπιση που είχαμε...εντελώς αταίριαστη με τα υπολοιπα

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, key_raf21
Η κριτική έγινε: 29 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε δωμάτιο το οποίο είχε τζάκι . Το δωμάτιο ήταν πολυ όμορφο, ζεστό και πεντακάθαρο!Είχε πλούσιο και ποιοτικό πρωινό!
Η οικογένεια που το έχει ήταν πολυ ευγενική και εξυπηρετική!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Spyrakos T
Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2016

Αυτό που θέλουν όλοι...Άριστη υποδοχή, πεντακάθαρο και πλήρως λειτουργικό δωμάτιο, θέα μοναδική, πρωινό σπιτικό και πλουσιοπάροχο. Ο κύριος Βασίλης και η κυρία Ελευθερία προσέφεραν απλόχερα όλη την ανθρωπιά τους σε σημείο να μην θέλαμε να φύγουμε...

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Αριστοτέλης Δ
Η κριτική έγινε: 8 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραιο ξενοδοχειο.. εμεις ειχαμε δωματιο με τζακι το οποιο αναψαμε με ξυλα που μας παρειχε φυσικα το ξενοδοχειο.. ο υπευθυνος του ξενοδοχειου ηταν πολυ εξυπηρετικος.. μας εδωσε οδηγιες και συμβουλες για τα γυρω χωρια.. το πρωινο αρκετα βασικο.. μια χαρα για την τιμη..

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, I922ZOcatherineb
Η κριτική έγινε: 31 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από 4 χρόνια ξαναεπισκεφθήκαμε το αγαπημένο μας ξενοδοχείο καθώς δεν θα σκεφτόμασταν να μείνουμε κάπου αλλού στην περιοχή. 《Επικαιροποιήσαμε》την εξαιρετική φιλοξενία;και τη θαυμάσια διαμονή. Τετραμελής οικογένεια ,μείναμε σε δίχωρο δωμάτιο: υπεράνετη κρεβατοκάμαρα με θέα βουνό,σαλονάκι άνετο με ανοιγόμενο καναπέ για 2 παιδιά 6 και 10 ετών,τζάκι ,άνετο μπάνιο με υδρομασάζ,τιμή λογική για τριήμερο 28ης.Η καθαριότητα καθημερινή ,στο υψηλότερο επίπεδο φροντίδας και φρεσκάδας.Οι εγκαταστάσεις άψογες,καθαρές,καλοσυντηρημένες λες και το ξενοδοχείο έγινε φέτος.Πρωινό χωρίς υπερβολές ,με αγνά υλικά , προσωπική φροντίδα και πεντανόστιμες λιχουδιές της κας Ρίτσας.Φιλοξενία φιλική και οικογενειακή.Για άλλη μια φορά σας ευχαριστούμε και στο επανειδείν...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π