“Το τελειο!!!!”
Κριτική για: Πίτα της Κικίτσας

Πίτα της Κικίτσας
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σημερα το μεσημέρι επισκεφτηκα το εστιατόριο η εξυπηρέτηση τελεια όσο για την πίτα δεν έχω λόγια. Μα πιο πολύ από όλα χαίρομαι που υπάρχει αυτό το εστιατόριο αφου έχει πεθάνει η ΚΙΚΙΤΣΑ να είναι πάντα καλά ο άνθρωπος που το δουλεύει και κρατάει την παράδοση γιατί αν χάσουμε τις παραδόσεις μας θα χάσουμε τον εαυτό μας ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΜΠΡΆΒΟ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _X7546QP

Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μαιος το 21 πολυ καλό φαγητό Κοντοσούβλι άριστο
η πιτα τέλεια το σέρβις πολύ καλό ....περασαμε πολυ ωραια ....μας κερασαν κ ελληνικο καφεδακι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Γιώργος Μ
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι .
Η περιβόητη αλευρόπιτα ήταν όντως υπέροχη.
Το κοντοσούβλι και το φιλέτο κοτόπουλο όπως πρέπει .
Οι μερίδες με καλή ποσότητα .
Φρεσκοκομμένη σαλάτα .
Ο λογαριασμός συνοδευόμενος με απόδειξη κανονική .
Η τοποθεσία όμορφη .
Ο ανθρωπος που μας σέρβιρε ευχάριστος με χιουμορ .
Το συστηνουμε .

1  Ευχαριστούμε, petrogiannis_fokas
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021

Καταπληκτική τοποθεσία και υπέροχες πίτες! Φάγαμε πολύ νόστιμα και η εξυπηρέτηση πολύ γρήγορη! Αξίζει ειδικά τις πολύ ζεστές μέρες του καλοκαιριού, καθώς εκεί δεν καταλαβαίνεις από ζέστη! Μπράβο στην Κικίτσα και στις πίτες της!

1  Ευχαριστούμε, W747XK_
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε διακοπές στην περιοχή.Καθισαμε για φαγητό στην ΚΙΚΙΤΣΑ.Η μανιταροπιτα πολύ νόστιμη.Γρηγορη εξυπηρέτηση,ευγενικό προσωπικό,ωραίο δροσερό περιβάλλον κάτω στον πλάτανο.

1  Ευχαριστούμε, N9820BM_

Πίτα της Κικίτσας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μονοδένδρι, Περιοχή Ιωαννίνων

Πίτα της Κικίτσας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!