Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2021

Φοβερός ξενώνας με ευγενέστατους οικοδεσπότες!!!!
Πολύ ωραίο πρωινό
Δωμάτια με πολύ όμορφη θέα και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ!!!’
Σας το συνιστούμε ανεπιφύλακτα
Ήρθαμε Δεκέμβρη Σίγουρα θα το επισκεφτούμε και το καλοκαίρι

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _N5128KI
Η κριτική έγινε: 26 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε έρθει για το τριήμερο της 28 Οκτωβρίου από την πρώτη στιγμή που αντικρισαμε το ξενοδοχείο μείναμε έκπληκτοι κυρίως από την ευγένεια του κυρίου Μάριου που θα σε υποδεχτεί με ένα μεγάλο φιλικό χαμόγελο και θα σε εξυπηρετήσει στο έπακρον. Το δωμάτιο που μείναμε είναι εκπληκτικό πολύ πολύ καθαρό το τονίζω επίσης το πρωινό του πλούσιο με γευστικά χωριάτικα πιάτα φρέσκα με ποικιλίες να το απολαύσεις. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, 593ntinak
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2018

Δύο φιλικά ζευγάρια περάσαμε το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου καταπληκτικά. Η τοποθεσία, η θέα, τα ευρύχωρα υπνοδωμάτια, η άνεση, η καθαριότητα, το πλούσιο και εύγευστο πρωινό, μα πάνω απ' όλα η φιλοξενία μας ικανοποίησαν απόλυτα. Τέλος η ευγένεια και η φιλικότητα του Μάριου, που ανταποκρίθηκε σε κάθε απαίτησή μας θα μας μείνει αξέχαστη.
Θέλουμε να ξαναπάμε !

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Christos B
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μονοδεδρι ξενοδοχειο ειναι ακριβως αυτο ..ξενοδοχειο ...καθαρο, προσεγμένο, με ομορφα δωματια με πολύ ωραια θεα ,με πρωινο απλο ,ευγενικους οικοδεσποτες κ με τιμη 55€ που το κανει πολυ καλη αναλογια τιμης κ ποιοτητας

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
2  Ευχαριστούμε, dimitriosm221
Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ζεστό παραδοσιακό ξενοδοχείο στην καρδιά του χωριού! Όμορφο καθαρό δωμάτιο, υπέροχη τοποθεσία με θέα που σου φτιάχνει την ημέρα σου, πολύ φιλικοί οι ιδιοκτήτες που κάνει την φιλοξενία σου άνετη. Μείναμε 2 νύχτες και ευχαριστηθηκαμε την διαμονή μας και με το παραπάνω. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!! Και τα 5* λίγα είναι βασικά ...

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, U_can_call_me_cat