“😡😡😡”
Κριτική για: Ares Restaurant

Ares Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν προλάβαμε να δοκιμάσουμε κατι. Ο πιο αγενής άνθρωπος που εχουμε συναντήσει στο ταξίδι μας στην Ισπανία έβαλε στο τραπέζι μας ενα reserved ενώ ήδη καθόμασταν και μας είπε με εναν άθλιο τροπο να φύγουμε. Μετα μια παρεα Που περίμενε κάθισε και το reserved μετακινήθηκε σε αλλο τραπέζι. Μας χάλασε τη διάθεση . Απίστευτα αγενής τύπος. Μάλλον δεν θέλει ξένους στο μαγαζί του.

2  Ευχαριστούμε, evgeniaa2013

Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουλίου 2018

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 10 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ares Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ταραγκόνα, Costa Dorada

Ares Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!