“Απαράδεκτοι”
Κριτική για: Moskito

Moskito
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά απαράδεκτο το service, πήγαμε με παρέα να φαμε για βραδυνό και η σερβιτόρα μας μιλούσε μόνο στα γερμανικά. Ευτυχώς που ο ένας από εμάς γνώρισε λίγα γερμανικά και μας έλεγε τι έλεγε. Επίσης την ρώτησα για να μου δώσει τον κωδικό του ίντερνετ και επειδή είδα ότι δεν μιλάει αγγλικά της το έδειξα στο τηλέφωνο, και ούτε καν μου είπε. Κρίμα γιατί απ'έξω φαινόταν πολύ ωραίο με ωραίο κόσμο.

1  Ευχαριστούμε, ΝΙΚΟΣ Ν

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2017

Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2016

Η κριτική γράφτηκε 2 Δεκεμβρίου 2015

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2015
Μετάφραση Google

Moskito: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ντίσελντορφ, Βόρεια Ρηνανία-Βεστφαλία

Moskito: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!