Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Οι καταχωρίσεις των προσφορών κράτησης για κάθε επιχείρηση λαμβάνουν υπόψη την αποζημίωση που καταβάλλεται σε εμάς από τους συνεργάτες μας. Οι τιμές που εμφανίζονται ενδέχεται να ισχύουν για διαφορετικούς τύπους δωματίων. Οι τιμές που εμφανίζονται είναι οι χαμηλότερες διαθέσιμες, που αντιστοιχούν στον λιγότερο ακριβό τύπο δωματίου που παρέχεται από τους συνεργάτες μας την ώρα της αναζήτησης του χρήστη.

Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf
Leonardo Boutique Hotel Dusseldorf

Oststrasse 128, 40210 Ντίσελντορφ, Βόρεια Ρηνανία-Βεστφαλία Γερμανία
avatar-imageavatar-image
Από ταξιδιώτες (33)
Δωμάτιο και σουίτα (22)
Δείπνο (9)

Δείτε τιμές για τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας

Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες

Νο 158 από 235 ξενοδοχεία: Ντίσελντορφ
Καθαριότητα
Αξία

Αν θέλετε το ιδανικό ήσυχο ξενοδοχείο στο Ντίσελντορφ, βρίσκεστε στο σωστό σημείο. Στο Leonardo Boutique Hotel Dusseldorf θα βρείτε ό,τι χρειαστείτε για τη διαμονή σας.

Όσοι επισκέπτες θα ήθελαν να δουν με την ευκαιρία κάποια δημοφιλή μέρη του Ντύσελντορφ, κοντά στο Düsseldorf Best Western βρίσκονται μερικά γνωστά τουριστικά μέρη, π.χ. Köe-Bogen (0,8 km) και Kirche St. Andreas (1,0 km).

Τα δωμάτια στο Leonardo Boutique Hotel Dusseldorf είναι άνετα και λειτουργικά και διαθέτουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης, ψυγείο και κλιματισμό, ενώ οι επισκέπτες μπορούν να συνδεθούν στο Ίντερνετ με το δωρεάν wifi.

Στο ξενοδοχείο θα έχετε στη διάθεσή σας 24ωρη υποδοχή, αποθήκευση αποσκευών και εφημερίδα. Αν θέλετε επίσης δωμάτιο σάουνας και πρωινό, θα σας βολέψει η διαμονή σας εδώ. Και για όσους φτάσουν στο Leonardo Boutique Hotel Dusseldorf με αυτοκίνητο, υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ.

Όσο βρίσκεστε εδώ, μπορείτε να δοκιμάσετε κάποια ισπανικά εστιατόρια, όπως τα El Lazo, 20° Restobar και Sol y Sombra, που βρίσκονται κοντά στο Düsseldorf Best Western.

Όσο είστε εκεί είναι επίσης ευκαιρία να δείτε γκαλερί τέχνης, π.χ. Galerie Z&H και Julia Stoschek Collection.

Το Leonardo Boutique Hotel Dusseldorf ανυπομονεί να σας υποδεχτεί κατά την επίσκεψή σας στο Ντίσελντορφ.

Διαβάστε περισσότερα
Προτείνετε αλλαγές για να βελτιώσουμε τι δείχνουμε.Βελτίωση αυτής της καταχώρισης
Παροχές ξενοδοχείου
Ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων
Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi)
Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης

Όνομα/διεύθυνση στην τοπική γλώσσα
Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf
88κριτικές5ερωτήσεις και απαντήσεις0συμβουλές για τα δωμάτια

Κριτικές
Πραγματοποιούμε ελέγχους σε κριτικές.
Η προσέγγιση του Tripadvisor στις κριτικές
Πριν από τη δημοσίευση, κάθε κριτική στο Tripadvisor περνά από ένα αυτοματοποιημένο σύστημα παρακολούθησης, το οποίο συλλέγει πληροφορίες, απαντώντας στις ακόλουθες ερωτήσεις: πώς, τι, πού και πότε. Εάν το σύστημα ανιχνεύσει κάτι που πιθανώς αντιβαίνει στις οδηγίες της κοινότητάς μας, η κριτική δεν δημοσιεύεται.
Όταν το σύστημα εντοπίσει ένα πρόβλημα, μια κριτική μπορεί να απορριφθεί αυτόματα, να σταλεί στον σχολιαστή για έγκριση ή να επανεξεταστεί με μη αυτόματο τρόπο από την ομάδα ειδικών περιεχομένου μας, οι οποίοι εργάζονται αδιάλειπτα για να διατηρούν την ποιότητα των κριτικών στον ιστότοπό μας.
Η ομάδα μας ελέγχει κάθε κριτική που δημοσιεύεται στον ιστότοπο και τίθεται υπό αμφισβήτηση από την κοινότητά μας αν δεν πληροί τις οδηγίες της κοινότητάς μας.
Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον έλεγχο των κριτικών.

Βαθμολογία ταξιδιωτών
  • Περισσότερα
Επιλεγμένα φίλτρα
  • Φιλτράρισμα
  • Ελληνικά
Αυτές οι κριτικές είναι μεταφρασμένες μηχανικά από τα Αγγλικά. Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Ο/Η roscoe69 έγραψε μια κριτική Οκτ 2023
melbourne110 συνεισφορές25 χρήσιμες ψήφοι
δεν είμαι σίγουρος τι να πω για αυτό είναι ίσως ένα από τα χειρότερα ξενοδοχεία που έχω μείνει σε αυτό θα πρέπει να θεωρηθεί ως ξενώνας Back packers, καθώς ποτέ σε 25 χρόνια ταξιδιού δεν είχα ποτέ ένα μονό κρεβάτι σε ξενοδοχείο και έκλεισα και πλήρωσα για μια άνεση, αλλά προφανώς αυτό θεωρείται μόνο οικονομικό. Και χειροτερεύει το δωμάτιό μου είχε κυριολεκτικά ένα power point και ο φωτισμός στο δωμάτιο ήταν περίπου τόσο κακός όσο γίνεται. Το μπάνιο δεν ξέρω καν τι να πω γι 'αυτό. Συμβουλεύστε να αφαιρέσετε το Boutique hotel και να το αντικαταστήσετε με ένα μοτέλ.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Google
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Ο/Η wends έγραψε μια κριτική Σεπ 2023
Kingswinford, Ηνωμένο Βασίλειο136 συνεισφορές77 χρήσιμες ψήφοι
Φτάσαμε νωρίς και σκέφτηκα ότι θα περίμενα στο μπαρ για να είναι έτοιμο το δωμάτιό μας. Έμεινε ευχάριστα έκπληκτος ότι ήταν έτοιμο. . Το δωμάτιο ήταν καθαρό και τακτοποιημένο με καφετιέρα με λοβό και δωρεάν νερό. Το κλιματιστικό ήταν ένα θεϊκό μήνυμα καθώς οι θερμοκρασίες έφτασαν τους 30 βαθμούς. Μικρό μειονέκτημα, αν και καθαρό μπάνιο με αφρόλουτρο και λοσιόν σώματος υπό την προϋπόθεση ότι το ντους ήταν μικροσκοπικό, απλά αρκετός χώρος για να μετακινηθείτε. Έπρεπε να χρησιμοποιήσετε το κλειδί του δωματίου σας για να χρησιμοποιήσετε τον ανελκυστήρα και να δηλώσετε ότι δεν υπάρχει θόρυβος μετά τις 10 μ.μ. ή ίσως να επιβληθεί πρόστιμο. Το πρωινό ήταν άφθονο με ζεστές και κρύες επιλογές Θα συνιστούσα.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Συμβουλή: No sign of rowdy or weeing individuals at all. Bar over road far enough away to not be heard.
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
Ο/Η Kelly S έγραψε μια κριτική Ιουλ 2023
Γιόρκ, Ηνωμένο Βασίλειο18 συνεισφορές17 χρήσιμες ψήφοι
Αποφύγετε αυτό το ξενοδοχείο. Κλείσαμε διαμονή 4 διανυκτερεύσεων. Το κλιματιστικό δεν λειτουργεί και καθώς είναι 23 μοίρες έξω στις 2 π.μ. χρειάζεστε ένα παράθυρο ανοιχτό. Το μπαρ απέναντι παραμένει ανοιχτό πολύ αργά και είναι πολύ θορυβώδες. Σήμερα το δωμάτιο της κόρης μου δεν είχε ρεύμα. Ναι το διορθώνουν αλλά η επισκευή διαρκεί 10 λεπτά. Το ποτήρι ήταν να επέστρεφε από το δείπνο για να βρει άντρες να πίνουν στα σκαλιά του ξενοδοχείου με ένα σακουλάκι γεμάτο μπύρες και 3 από αυτούς να ουρούν ενάντια στο ξενοδοχείο. Όταν παραπονέθηκα, μου είπαν ότι έμεναν στο ξενοδοχείο, οπότε δεν μπορούσαν να κάνουν τίποτα και αυτό που περίμενα ότι ήταν Σάββατο βράδυ. Έχω πάει πολλές φορές στο D sseldorf και υπάρχουν πολλά ξενοδοχεία για να διαλέξω, οπότε αποφύγετε αυτό! Σίγουρα θα το κάνω στο μέλλον! ! !
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Εξυπηρέτηση
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Συμβουλή: Just avoid he hotel - plenty more to choose from
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
Κοινοποίηση
Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC.
Ο/Η Crescentbear έγραψε μια κριτική Αυγ 2022
Γκάλγουεϊ, Ιρλανδία9 συνεισφορές8 χρήσιμες ψήφοι
Έμεινε εδώ για 2 νύχτες τον Αύγουστο. Βρίσκεται στο κέντρο του Κεντρικού Σταθμού, περίπου 5 λεπτά με τα πόδια. Μόνο το προσωπικό με το οποίο είχαμε επαφή ήταν η ρεσεψιόν, αποτελεσματικό και φιλικό. Το δωμάτιο στο οποίο μείναμε ήταν πολύ μικρό, το μπάνιο επίσης πολύ μικρό, αλλά πάνω από όλα άνετο και καθαρό. Ο χώρος του μπαρ είναι ωραίος. Συνολικά είναι βολικό για ένα σύντομο διάλειμμα ως κεντρικό, ήμασταν εκεί μόνο για ύπνο και ντους, οπότε δεν ήθελα άλλες υπηρεσίες, οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω οτιδήποτε άλλο πραγματικά.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Ο/Η John J Shannon έγραψε μια κριτική Μαρ 2020
1 συνεισφορά1 χρήσιμη ψήφος
Ήμουν κράτηση για να μείνετε στο Leonardo Boutique Hotel 18 - 22 Μαρτίου Μαρτίου? Ωστόσο, λόγω του Coronavirus η πτήση μου ακυρώθηκε. Άκουσα αμέσως στο ξενοδοχείο να εξηγήσει και ζήτησε να μετακινήσετε την κράτησή μου αργότερα μέσα στο χρόνο. Δεν ήθελα επιστροφή χρημάτων. Μου είπαν ότι αυτό δεν ήταν δυνατό. Πολύ απογοητευμένος το ξενοδοχείο δεν έδειξε καμία ευελιξία με αυτή την τρέχουσα παγκόσμια κατάσταση. Έμεινα 3 φορές αργότερα αλλά δεν θα μείνω πια σε αυτό το ξενοδοχείο ξανά.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε μόνος/-η
Προηγούμενο
Δεν πρόκειται για το σωστό ξενοδοχείο για εσάς;
Υπάρχουν περισσότερα μέρη για να επιλέξετε: Ντίσελντορφ
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
70 € - 125 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΩΣ
best western düsseldorf, best western dusseldorf, düsseldorf best western
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ:
Savoy Hotel Dusseldorf
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
ΓερμανίαΒόρεια Ρηνανία-ΒεστφαλίαΝτίσελντορφStadt-Mitte
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΩΜΑΤΙΩΝ
114
Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο Tripadvisor;

Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.

Διεκδικήστε την καταχώρισή σας

LEONARDO BOUTIQUE HOTEL DÜSSELDORF (Ντίσελντορφ, Γερμανία) - Κριτικές και σύγκριση τιμών - Tripadvisor

Συχνές ερωτήσεις για το Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf
Ποια δημοφιλή αξιοθέατα είναι κοντά στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Στα κοντινά αξιοθέατα περιλαμβάνονται τα εξής: The Code Agency | Dusseldorf (0,3 χλμ.), ExitDoors (0,1 χλμ.) και TeamEscape Dusseldorf (0,2 χλμ.).
Ποιες είναι μερικές από τις παροχές στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Μερικές από τις δημοφιλέστερες παροχές που προσφέρονται περιλαμβάνουν τις εξής: δωρεάν wifi, μπαρ και γυμναστήριο.
Ποιες είναι οι διαθέσιμες παροχές δωματίων στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Στις κορυφαίες παροχές των δωματίων περιλαμβάνονται οι εξής: κλιματισμό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και ψυγείο.
Ποιες επιλογές φαγητού και ποτού είναι διαθέσιμες στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους μπορούν να απολαύσουν τις εξής παροχές εστίασης: μπαρ και πρωινό.
Υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Ναι, οι εξής παροχές στάθμευσης είναι διαθέσιμες στους πελάτες: γκαράζ και ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων.
Ποια εστιατόρια είναι κοντά στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Μεταξύ των εστιατορίων σε βολική τοποθεσία είναι τα εξής: Restaurant Setzkasten, Takumi και Kushi-Tei Of Tokyo.
Υπάρχουν ευκαιρίες για άσκηση στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Ναι, οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους έχουν πρόσβαση στις εξής παροχές ευεξίας: γυμναστήριο και δωμάτιο σάουνας.
Το Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf βρίσκεται κοντά στο κέντρο της πόλης;
Ναι, είναι 0,6 χλμ. μακριά από το κέντρο (Ντίσελντορφ).
Προσφέρονται υπηρεσίες καθαριότητας στο Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Ναι, προσφέρονται στους πελάτες οι εξής υπηρεσίες καθαριότητας: υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου και υπηρεσία πλυντηρίων.
Το Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf προσφέρει κάποια επιχειρηματική υπηρεσία;
Ναι, οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους έχουν πρόσβαση στις εξής υπηρεσίες: αίθουσες συναντήσεων και αίθουσες συσκέψεων.
Ποιες γλώσσες μιλά το προσωπικό του Leonardo Boutique Hotel Düsseldorf;
Το προσωπικό μιλά πολλές γλώσσες, όπως αγγλικά, γερμανικά, ρώσικα, πολωνικά, αραβικά, κροατικά και τούρκικα.