Παρατηρήσαμε ότι το πρόγραμμα περιήγησης που χρησιμοποιείτε δεν υποστηρίζεται. Η ιστοσελίδα του Tripadvisor μπορεί να μην εμφανιστεί σωστά.Υποστηρίζονται τα παρακάτω προγράμματα περιήγησης:
Windows: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome. Mac: Safari.
Πώς επηρεάζουν οι πληρωμές σε εμάς τη σειρά των εμφανιζόμενων τιμών. Οι τύποι δωματίων ενδέχεται να ποικίλουν.
Οι καταχωρίσεις των προσφορών κράτησης για κάθε επιχείρηση λαμβάνουν υπόψη την αποζημίωση που καταβάλλεται σε εμάς από τους συνεργάτες μας. Οι τιμές που εμφανίζονται ενδέχεται να ισχύουν για διαφορετικούς τύπους δωματίων. Οι τιμές που εμφανίζονται είναι οι χαμηλότερες διαθέσιμες, που αντιστοιχούν στον λιγότερο ακριβό τύπο δωματίου που παρέχεται από τους συνεργάτες μας την ώρα της αναζήτησης του χρήστη.

Le Méridien Frankfurt
Le Meridien Frankfurt

avatar-imageavatar-imageavatar-image
Από ταξιδιώτες (389)
Δωμάτιο και σουίτα (704)
Βίντεο (2)
Τι είναι το Travellers’ Choice;
Το Tripadvisor απονέμει το βραβείο Travellers’ Choice σε ξενοδοχεία, αξιοθέατα και εστιατόρια που λαμβάνουν με συνέπεια εξαιρετικές κριτικές από τους ταξιδιώτες και κατατάσσονται εντός του κορυφαίου 10% των επιχειρήσεων στο Tripadvisor.

Δείτε τιμές για τις ημερομηνίες του ταξιδιού σας

Απευθείας προσφορά από το ξενοδοχείο!Προσφορά πακέτου
Οι τιμές παρέχονται από τους συνεργάτες μας και αντικατοπτρίζουν τις τιμές των δωματίων ανά διανυκτέρευση, συμπεριλαμβανομένων όλων των φόρων και τελών που είναι γνωστά στους συνεργάτες μας. Ανατρέξτε στους συνεργάτες μας για περισσότερες λεπτομέρειες.

Πληροφορίες

Νο 42 από 282 ξενοδοχεία: Φρανκφούρτη
Καθαριότητα
Travellers’ Choice
Πράσινοι ηγέτες Πράσινος συνεργάτης

Αν θέλετε το ιδανικό πολυτελές ξενοδοχείο στη Φρανκφούρτη, βρίσκεστε στο σωστό σημείο. Καλώς ήρθατε στο Le Meridien Frankfurt, ένα μέρος φτιαγμένο για ταξιδιώτες όπως εσείς.

Θα νιώσετε σαν στο σπίτι σας, αφού τα δωμάτια στο ξενοδοχείο προσφέρουν τηλεόραση επίπεδης οθόνης, κλιματισμό και ψυγείο, ενώ είναι εύκολο να χρησιμοποιήσετε το Ίντερνετ με το δωρεάν wifi που είναι διαθέσιμο στους επισκέπτες.

Υπάρχει πρόσβαση σε 24ωρη υποδοχή, ρεσεψιόν και υπηρεσία δωματίου για όσους μένουν στο Le Meridien Parkhotel Frankfurt Hotel. Επιπλέον, το Le Meridien Frankfurt έχει δωμάτιο σάουνας και πρωινό, αν αυτό διευκολύνει τη διαμονή σας στη Φρανκφούρτη. Είναι επίσης πρακτικό που υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ για τους επισκέπτες.

Σε βολική τοποθεσία, κοντά σε γνωστά αξιοθέατα (Frankfurt am Main Hauptbahnhof (0,3 km) και Goethe House (1,0 km)), το Le Meridien Parkhotel Frankfurt Hotel δίνει τη δυνατότητα στους ταξιδιώτες να γνωρίσουν εύκολα κάποια από τα πιο δημοφιλή μέρη της Φρανκφούρτης.

Όσο βρίσκεστε στη Φρανκφούρτη, μπορείτε να δοκιμάσετε ένα από τα εστιατόρια που βρίσκονται σε μικρή απόσταση με τα πόδια από το Le Meridien Frankfurt, όπως τα Apfelwein Wagner (1,3 km), Ebbelwoi Unser (1,6 km) και Muku (1,9 km).

Αν ψάχνετε ενδιαφέρουσες δραστηριότητες, μπορείτε να βρείτε κάποιες ωραίες επιλογές κοντά στο Le Meridien Frankfurt, π.χ. Main Tower (0,9 km), Romer (1,2 km) και Staedel Museum (0,6 km).

Το Le Meridien Frankfurt σας δίνει τη δυνατότητα να ανακαλύψετε ό,τι καλύτερο έχει να προσφέρει η Φρανκφούρτη, με μια ξέγνοιαστη και άνετη διαμονή.

Διαβάστε περισσότερα
Προτείνετε αλλαγές για να βελτιώσουμε τι δείχνουμε.Βελτίωση αυτής της καταχώρισης
Παροχές ξενοδοχείου
Ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων
Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi)
Γυμναστήριο/Αίθουσα άσκησης
Μπαρ / σαλόνι
Ενοικίαση ποδηλάτων
Επιτρέπονται τα κατοικίδια (Κατάλληλο για σκυλιά/κατοικίδια)
Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ
Χώροι συσκέψεων
Υπηρεσία σιδερώματος
Γυάλισμα παπουτσιών
Εμφάνιση περισσότερων
Χαρακτηριστικά δωματίου
Δωμάτιο με προστασία από τις αλλεργίες
Κλιματισμός

Όνομα/διεύθυνση στην τοπική γλώσσα
Le Méridien Frankfurt
491κριτικές12ερωτήσεις και απαντήσεις0συμβουλές για τα δωμάτια

Κριτικές
Πραγματοποιούμε ελέγχους σε κριτικές.
Η προσέγγιση του Tripadvisor στις κριτικές
Πριν από τη δημοσίευση, κάθε κριτική στο Tripadvisor περνά από ένα αυτοματοποιημένο σύστημα παρακολούθησης, το οποίο συλλέγει πληροφορίες, απαντώντας στις ακόλουθες ερωτήσεις: πώς, τι, πού και πότε. Εάν το σύστημα ανιχνεύσει κάτι που πιθανώς αντιβαίνει στις οδηγίες της κοινότητάς μας, η κριτική δεν δημοσιεύεται.
Όταν το σύστημα εντοπίσει ένα πρόβλημα, μια κριτική μπορεί να απορριφθεί αυτόματα, να σταλεί στον σχολιαστή για έγκριση ή να επανεξεταστεί με μη αυτόματο τρόπο από την ομάδα ειδικών περιεχομένου μας, οι οποίοι εργάζονται αδιάλειπτα για να διατηρούν την ποιότητα των κριτικών στον ιστότοπό μας.
Η ομάδα μας ελέγχει κάθε κριτική που δημοσιεύεται στον ιστότοπο και τίθεται υπό αμφισβήτηση από την κοινότητά μας αν δεν πληροί τις οδηγίες της κοινότητάς μας.
Μάθετε περισσότερα σχετικά με τον έλεγχο των κριτικών.

Βαθμολογία ταξιδιωτών
  • Περισσότερα
Επιλεγμένα φίλτρα
  • Φιλτράρισμα
  • Ελληνικά
Αυτές οι κριτικές είναι μεταφρασμένες μηχανικά από τα Αγγλικά. Να εμφανίζονται μηχανικές μεταφράσεις;
Ο/Η Prasanna Vee έγραψε μια κριτική Ιαν 2024
Copenhagen Region, Δανία5302 συνεισφορές580 χρήσιμες ψήφοι
Το ίδιο το ξενοδοχείο είναι μια ομορφιά πολιτιστικής κληρονομιάς που στεγάζεται σε ένα ιστορικό κτήριο. Και περιέχει όλη τη σωστή ποσότητα στοιχείων πολυτέλειας. Ωστόσο, η τοποθεσία κοντά στο σιδηροδρομικό σταθμό κάνει αυτό το μέρος μια δύσκολη επιλογή για διαμονή - ειδικά αν ταξιδεύετε με την οικογένεια ή τα παιδιά. Συναντάτε κάθε λογής χαρακτήρες και ανθρώπους καθώς περπατάτε πέρα δώθε προς το ξενοδοχείο. ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ: μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τον κεντρικό σιδηροδρομικό σταθμό. DINE + DRINK: Το μπαρ και το εστιατόριο στο επίπεδο του λόμπι είναι καλά αν αποφασίσετε να μην τολμήσετε στην άγρια γειτονιά! ΔΩΜΑΤΙΟ: Μείναμε στο δωμάτιο 870 , το οποίο ήταν μια junior σουίτα, οπότε αυτή η κριτική βασίζεται σε αυτό. ΜΕΓΕΘΟΣ: Αρκετά ευρύχωρο με ωραίο σαλόνι που διαθέτει καναπέ και αρκετά μεγάλο υπνοδωμάτιο. Και τα δύο δωμάτια ήταν φωτεινά και ευάερα χάρη στα τεράστια παράθυρα. ΘΕΑ: Υπέροχη θέα στους ουρανοξύστες της πόλης από τα μεγάλα παράθυρα. AIR - CON: Τέλεια λειτουργία ψυγείου που βοήθησε στη ρύθμιση της τέλειας θερμοκρασίας δωματίου. ΚΡΕΒΑΤΙ: Άνετο κρεβάτι που έπαιξε τον αναμενόμενο ρόλο να μας κοιμίσει. ΜΠΑΝΙΟ: Stand - στο ντους. ΕΙΔΗ υγιεινής: Καλής ποιότητας προϊόντα περιποίησης σπα της μάρκας MALIN + GOETZ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ: Συμπαγές γυμναστήριο με βασική σειρά αλτήρων και μηχανημάτων Cardio. Δεν είναι το καλύτερο, αν ψάχνετε για μια καλή προπόνηση! ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ: Φιλικό προσωπικό που φρόντισε για όλες τις ανάγκες μας με χαμόγελο και μας έκανε να νιώθουμε σαν στο σπίτι μας και φροντισμένοι. ΠΟΣΟ ΚΑΛΩΔΩΜΕΝΟΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ: Δωρεάν Wi - Fi που λειτουργεί καλά σε όλη την ιδιοκτησία και η ταχύτητα είναι καλή! Δύο ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ έξυπνες τηλεοράσεις σε καθένα από τα δωμάτια, με μεγάλη ποικιλία καναλιών που καλύπτουν αθλητικά, ειδήσεις, μουσική, ταινίες και ψυχαγωγία σε πολλές γλώσσες
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Google
Αυτή η κριτική είναι η υποκειμενική γνώμη ενός μέλους του Tripadvisor και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC. Το Tripadvisor πραγματοποιεί ελέγχους στις κριτικές.
Ο/Η Xavier M έγραψε μια κριτική Δεκ 2023
1 συνεισφορά1 χρήσιμη ψήφος
Έχω μείνει σε αυτό το ξενοδοχείο αρκετές φορές. Βρίσκεται σε πολύ καλή τοποθεσία, πολύ κοντά στον κεντρικό σιδηροδρομικό σταθμό και το Messe εάν πρόκειται για εμπορική έκθεση. Έχω προτιμήσει να μείνω στην περιοχή του κάστρου (πολύ κλασικό κτίριο) πολύ ωραίο, και πολύ πιο ωραίο από τον σύγχρονο χώρο του ξενοδοχείου. Συνολικά, καλή σχέση ποιότητας τιμής, αλλά πρέπει να κάνω κάποιες παρατηρήσεις. Χρησιμοποιώ το γυμναστήριο κάθε μέρα και όλα τα μηχανήματα δεν έχουν internet, δεν μπορείτε να δείτε τηλεόραση ή να συνδεθείτε στο προφίλ σας για άσκηση, κ.λπ. Συνολικά, το γυμναστήριο είναι το χειρότερο μέρος αυτού του ξενοδοχείου. Από την άλλη, το πρωινό είναι τόσο καλό όσο γίνεται, το φαγητό είναι πολύ καλής ποιότητας, εντυπωσιακή ποικιλία και ποιότητα, και το προσωπικό πολύ φιλικό, ειδικά η Μαριάνα ως οικοδέσποινα τα πρωινά. Όλα τα χαμηλότερα επίπεδα είναι πολύ ωραία με πολλούς χώρους καθιστικού και εργασίας, αίθουσες συσκέψεων, κ.λπ. Τα δωμάτια στην περιοχή του Κάστρου θα πρέπει να ξαναγίνουν πολύ σύντομα, είναι ωραία, αλλά τα πράγματα φαίνονται τώρα. Ευχαριστώ για μια ωραία διαμονή, ήμουν εκεί για δουλειά και μετά ευχαρίστηση και πραγματικά απόλαυσα αυτό το κατάλυμα.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2023
Καθαριότητα
Συμβουλή: Castle Rooms
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
1 χρήσιμη ψήφος
Ο/Η wnoppamas έγραψε μια κριτική Δεκ 2023
Μπανγκόκ, Ταϊλάνδη47 συνεισφορές12 χρήσιμες ψήφοι
Το μπροστινό γραφείο (Ινδός) στο check in ήταν εχθρικό. Καμία αναγνώριση του χρυσού μου καθεστώτος και ακόμη και εγώ προπλήρωσα πλήρως το δωμάτιο. ακόμα μου ζήτησε να πληρώσω για το δωμάτιο συν 50 ευρώ εγγύηση πιστωτικής κάρτας. Έπρεπε να τους πω ότι πλήρωσα ήδη για το δωμάτιο, οπότε χρειάζεται μόνο 50 ευρώ εγγύηση πιστωτικής κάρτας. Μας έκανε να νιώσουμε πολύ ανεπιθύμητοι. Απλώς είπε ότι το πρωινό είναι 25 ευρώ το καθένα αν πληρώσεις σήμερα ή 35 ευρώ αύριο. Όταν ρωτήσαμε για την χριστουγεννιάτικη αγορά, δεν συμβούλεψε πώς να πάτε εκεί απλώς είπε ότι έκλεισε ήδη στις 9 το βράδυ. Όταν ζήτησα καθυστερημένο check out, μου είπε ότι μπορώ να σας δώσω το μέγιστο στη 13:00 μετά από αυτά τα 30 ευρώ για κάθε ώρα. Φαινόταν λίγο σαν απειλή. Νιώθω ότι ζήτησα να μείνω σε αυτό το ξενοδοχείο δωρεάν, ακόμη και πλήρωσα για το δωμάτιο. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ κοντά στον κεντρικό σταθμό και το δωμάτιο είναι αρκετά ευρύχωρο. Ωστόσο, δεν θα επιστρέψω ποτέ σε αυτό το μέρος.
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
Ο/Η SFExplorer έγραψε μια κριτική Οκτ 2023
Σαν Φρανσίσκο, Καλιφόρνια129 συνεισφορές15 χρήσιμες ψήφοι
Η τρίτη μου φορά που μένω στο Le Meridien και εξακολουθώ να μου αρέσει πολύ αυτό το ξενοδοχείο. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική - μια πραγματικά ήσυχη περιοχή στην πλευρά του κεντρικού σταθμού της Φρανκφούρτης και σε απόσταση 3 λεπτών με τα πόδια από το σταθμό. Επίσης πολύ κοντά στο αεροδρόμιο, τον ποταμό Main, μουσεία κ.λπ. και όχι μακριά από το κέντρο της πόλης/εμπορική περιοχή (10 λεπτά με τα πόδια ή μερικές στάσεις με το μετρό). Υπάρχουν δύο πτέρυγες του ξενοδοχείου - η πτέρυγα Legacy (ρετρό) και η πτέρυγα Palais (κλασική) και επέλεξα την πτέρυγα παλαιού τύπου αυτή τη φορά. Το προσωπικό της ρεσεψιόν είναι πολύ επαγγελματικό και με έλεγξε γρήγορα και αναβαθμίστηκα σε μια junior σουίτα στον ψηλό όροφο με θέα σε μια ήσυχη αυλή. Το δωμάτιο είναι ευρύχωρο και διακοσμημένο με μοντέρνα έπιπλα του μέσου αιώνα που περιλαμβάνουν καναπέ, τραπεζάκι του καφέ, επιφάνεια εργασίας και περιστρεφόμενη τηλεόραση. Το κρεβάτι είναι επίσης μεγάλο και πιθανότατα ένα από τα πιο άνετα κρεβάτια ξενοδοχείου που έχω κοιμηθεί ποτέ. Το μπάνιο είναι λειτουργικό, αλλά το ντους είναι γελοία μικρό και έχει κακή σχεδίαση - μετά βίας μπορεί να επιτρέψει σε ένα άτομο να στέκεται χωρίς σχεδόν καθόλου χώρο να στρίψει. αδύνατο να μην πιτσιλάει νερό έξω από το ντους, πραγματικά ένα σημαντικό ελάττωμα. Αυτό το ξενοδοχείο δεν διαθέτει σαλόνι, αλλά προσφέρει στα ελίτ μέλη τη δυνατότητα να επιλέξουν δωρεάν πρωινό κάθε πρωί (ή σημεία ξενοδοχείου) στην τραπεζαρία τους. Το πρωινό είναι εξαιρετικό με τεράστια ποικιλία από φρέσκα φαγητά διαθέσιμα, και πραγματικά απόλαυσα το καθημερινό πρωινό μου καθ' όλη τη διάρκεια της παραμονής μου εδώ. Το μόνο μειονέκτημα του ξενοδοχείου, αν πρέπει να είμαι επιλεκτικός, είναι ότι η ταχύτητα του wi - fi είναι αρκετά αργή και τα δωμάτια έχουν έλλειψη σύγχρονων εγκαταστάσεων/ρύθμισης όπως διασύνδεση USB κ.λπ. που είναι κάπως άβολα. Αλλά συνολικά, αυτό είναι ένα πολύ άνετο μέρος για να μείνετε και μου άρεσε η υπηρεσία αυτού του ξενοδοχείου. Σίγουρα θα σκεφτώ να επιστρέψω ξανά για μελλοντικές επισκέψεις.
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Κοινοποίηση
Αυτή η απάντηση είναι η υποκειμενική γνώμη του εκπροσώπου της διεύθυνσης και όχι η γνώμη της Tripadvisor LLC.
Ο/Η melbcollege έγραψε μια κριτική Σεπ 2023
Μπρισμπέιν, Αυστραλία434 συνεισφορές254 χρήσιμες ψήφοι
Αν σκοπεύετε να κάνετε βάση στη Φρανκφούρτη και να ταξιδέψετε στη Γερμανία με τρένο, τότε αυτό είναι το ξενοδοχείο σας. Τόσο κοντά στο Frankfurt HBF, μόλις λίγα λεπτά με τα πόδια από το σταθμό. Φυσικά η πλευρά του σταθμού των δρόμων δεν είναι πολύ ωραία, αλλά κατά κάποιο τρόπο αυτό το ξενοδοχείο βλέπει σε μια μπιραρία προς το κέντρο της πόλης, κοντά στο ποτάμι επίσης. Δεν θα νιώσετε ανασφάλεια. Το δωμάτιο (έμεινα) είναι πλήρως ανακαινισμένο, πολύ μοντέρνο και ήσυχο, δεν είναι μεγάλο, στην πραγματικότητα είναι ήσυχο μικρό, αλλά είναι πολύ λειτουργικό. Το ξενοδοχείο διαθέτει αυτή την καταπληκτική υπηρεσία πρωινού και δείπνου. Το πρωινό έχει μεγάλη ποικιλία φαγητών από ζεστά γεύματα έως κρύα, από φρουτοσαλάτα μέχρι ξηρούς καρπούς και ψωμί, μου άρεσε πολύ. Είχα ένα γεύμα αργά μια μέρα επίσης, ήταν πολύ καλό. Έχω προσκαλέσει δύο ντόπιους φίλους για δείπνο επίσης. Ήταν πολύ καλό και ακόμη και οι ντόπιοι φίλοι μου θα ήθελαν να επιστρέψουν στο εστιατόριο ξανά στο μέλλον. Η εξυπηρέτηση είναι καλή και κάποιο προσωπικό είναι εξαιρετικό. Η Mariana από το πρωινό είναι η μία, πολύ φιλική, υπεύθυνη και επαγγελματική, ευχαριστώ Mariana που με φρόντισες κατά τη διάρκεια της διαμονής μου. Έφτασα νωρίς το πρωί (γύρω στις 8 π.μ.), το δωμάτιό μου δεν είναι έτοιμο, αλλά το προσωπικό με άφησε να κάνω ένα ντους στο γυμναστήριο. έκανε τεράστια διαφορά μετά από πτήσεις 24 ωρών. Ήταν μια υπέροχη διαμονή σε αυτό το ξενοδοχείο. Σίγουρα θα επιστρέψω όταν είμαι στη Φρανκφούρτη.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε για δουλειά
Συμβουλή: * close to frankfurt hbf, only couple of minutes walk * staff are friendly helpful and...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
Προηγούμενο
123456
Δεν πρόκειται για το σωστό ξενοδοχείο για εσάς;
Υπάρχουν περισσότερα μέρη για να επιλέξετε: Φρανκφούρτη
ΕΥΡΟΣ ΤΙΜΩΝ
138 € - 215 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΩΣ
le meridien parkhotel frankfurt hotel frankfurt, meridien parkhotel frankfurt, le meridien frankfurt, frankfurt le meridien
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ:
Le Meridien Parkhotel Frankfurt
ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ
ΓερμανίαΈσσηΦρανκφούρτηInnenstadt
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΩΜΑΤΙΩΝ
300
Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο Tripadvisor;

Είστε ο ιδιοκτήτης ή ο υπεύθυνος αυτής της επιχείρησης; Διεκδικήστε την καταχώρισή σας δωρεάν για να απαντάτε στις κριτικές, να ενημερώνετε το προφίλ σας και ακόμα περισσότερα.

Διεκδικήστε την καταχώρισή σας

LE MÉRIDIEN FRANKFURT (Φρανκφούρτη, Γερμανία) - Κριτικές και σύγκριση τιμών - Tripadvisor

Συχνές ερωτήσεις για το Le Méridien Frankfurt
Ποια δημοφιλή αξιοθέατα είναι κοντά στο Le Méridien Frankfurt;
Στα κοντινά αξιοθέατα περιλαμβάνονται τα εξής: Holbeinsteg (0,4 χλμ.), Frankfurt am Main Hauptbahnhof (0,3 χλμ.) και The Kinly Bar (0,4 χλμ.).
Ποιες είναι μερικές από τις παροχές στο Le Méridien Frankfurt;
Μερικές από τις δημοφιλέστερες παροχές που προσφέρονται περιλαμβάνουν τις εξής: δωρεάν wifi, εστιατόριο και μπαρ.
Ποιες είναι οι διαθέσιμες παροχές δωματίων στο Le Méridien Frankfurt;
Στις κορυφαίες παροχές των δωματίων περιλαμβάνονται οι εξής: κλιματισμό, τηλεόραση επίπεδης οθόνης και ψυγείο.
Ποιες επιλογές φαγητού και ποτού είναι διαθέσιμες στο Le Méridien Frankfurt;
Οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους μπορούν να απολαύσουν τις εξής παροχές εστίασης: εστιατόριο, μπαρ και πρωινό.
Υπάρχει διαθέσιμο πάρκινγκ στο Le Méridien Frankfurt;
Ναι, οι εξής παροχές στάθμευσης είναι διαθέσιμες στους πελάτες: γκαράζ, ιδιωτικό πάρκινγκ επί πληρωμή εντός των εγκαταστάσεων και δημόσιο πάρκινγκ επί πληρωμή σε κοντινή απόσταση.
Ποια εστιατόρια είναι κοντά στο Le Méridien Frankfurt;
Μεταξύ των εστιατορίων σε βολική τοποθεσία είναι τα εξής: The Legacy Bar & Grill, Im Herzen Afrikas και Kabuki Frankfurt.
Υπάρχουν ευκαιρίες για άσκηση στο Le Méridien Frankfurt;
Ναι, οι πελάτες κατά τη διάρκεια της διαμονής τους έχουν πρόσβαση στις εξής παροχές ευεξίας: γυμναστήριο και δωμάτιο σάουνας.
Το Le Méridien Frankfurt βρίσκεται κοντά στο κέντρο της πόλης;
Ναι, είναι 0,7 χλμ. μακριά από το κέντρο (Φρανκφούρτη).
Προσφέρονται υπηρεσίες καθαριότητας στο Le Méridien Frankfurt;
Ναι, προσφέρονται στους πελάτες οι εξής υπηρεσίες καθαριότητας: υπηρεσία στεγνοκαθαριστηρίου και υπηρεσία πλυντηρίων.
Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Le Méridien Frankfurt;
Ναι, τα κατοικίδια επιτρέπονται κανονικά, αλλά είναι πάντα καλό να καλείτε εκ των προτέρων για να το επιβεβαιώσετε.
Το Le Méridien Frankfurt προσφέρει κάποια επιχειρηματική υπηρεσία;
Ναι, προσφέρει τις εξής υπηρεσίες: επιχειρηματικό κέντρο, αίθουσες συναντήσεων και αίθουσα συνεστιάσεων.