Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο μικρό δωμάτιο που έχω δεί αλλά έχει τα πάντα. Πολύ άνετο κρεβάτι, δύο μαξιλάρια ο καθένας, δικό σου κομοδίνο, κρεμαστρες για τα μπουφάν, χώρο στο μπάνιο για τα πράγματα, ζεστό δωμάτιο, καθρέφτης. Μια πόρτα στο μπάνιο η οποία προσαρμόζεται για την τουαλέτα ή την ντουζιέρα, και όρθιοι 2 άτομα με βαλίτσες μην περιμένετε να χωρατε, τηλεόραση και wi-fi extra χρέωση. Παρ'ολα αυτά δίπλα στην στάση μετρό.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Διονυσης Μ
Ο/η easyHotelBHM, Reception του easyHotel Berlin Hackescher Markt, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Φεβρουαρίου 2018

Σας ευχαριστώ πολύ για την ωραία αναθεώρησή σας!
Χαίρομαι που απολαύσατε τη διαμονή σας μαζί μας και ελπίζουμε να σας δούμε στην επόμενη επίσκεψή σας στο Βερολίνο.
Με χαρά από την easyHotel Team

Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επειδή λεγεται EasyHotel και οχι EasyHostel θα το κρινω σαν ξενοδοχείο! Αρχιζοντας απο τα θετικα βρίσκεται ακριβως διπλα σε σταση μετρο και μολις δυο στασεις απο την Alexanderplat, ειναι σχετικα οικονομικο και το κρεβάτι ειναι ιδιαίτερα ανετο, αλλα μεχρι εκει! Με το που μπηκαμε στο δωματιο ήρθαμε αντιμέτωποι με τα χρησιμοποιημένα ξυραφακια των προηγούμενων ενοικων και τις λερωμενες πετσετες που δεν μας αλλαξαν πεντε μέρες! Το δωματιο ειναι τελειως λαθος διαρηθμημενο, αφου οταν ειμασταν και οι δυο ορθιοι δεν χωρουσαμε, ενω δεν υπηρχε καν μερος να αφησουμε τα πραγαματα μας! Θα ελεγε κανεις οτι πληρωνεις παιρνεις, αλλα επειδη πιστευω οτι η καθαριότητα ειναι το παν σε ενα ξενοδοχείο ελπίζω στη βελτιωση του αφου εχει τα στοιχεία να γίνει "τιμιο"!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, PantMouz
Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικο σε τελεια τοποθεσια διπλα σε μετρο και πολυ κοντα στην κεντρικη πλατεια αλεξαντερπλατζ...διπλα εχει καφετεριες και πολυ οικονομικα εστιατορια...τα δωματια ειναι σχετικα μικρα αλλα ειναι ανετα..

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Emmanuel S
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2016

Υπάρχει έχτρα χρέωση για την καθαριότητα, το wifi ακόμη και για να αφήσεις τη βαλίτσα σε χρεώνουν 3 ευρώ. Επίσης, έχει πάρα πολύ μικρά δωμάτια

Το μόνο θετικό η τοποθεσία με πολύ εύκολη προσβαση σε δημόσια συγκοινωνία, Ενώ η περιοχή γύρω από το ξενοδοχείο είναι αρκετά καλή με πρόσβαση σε καταστήματα και εστιατόρια.

• Διαμονή: Μάρτιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Xaris K
Η κριτική έγινε: 25 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

το ξενοδοχειο βρίσκεται διπλα στην σταση του μετρο και περιπου 10 λεπτα με τα ποδια απο την κεντρικότερη πλατεια του Βερολινου Alexanderplatz.επισης βρισκεται σε πολυ καλη και ησυχη περιοχη με πολλα καφε και junk food.
το δωματιο ειναι υπερβολικα μικρο. και δεν ειχε ουτε μια ντουλαπα να φυλαξουμε τα πραγματα μας.τουλαχιστον δεν ειχε φασαρια και το νερο στο μπανιο ηταν παντα καυτο.
το μονο αρνητικο ειναι οτι πληρωνεις τα παντα πχ. αλλαγη σεντονιων , tv κτλ.. το τραγικο ειναι οτι μειναμε με το συζυγο 7 βραδια ουτε μια φορα δεν ηρθε καποιος να μας αλλαξει σεντονια ή πετσετες , να καθαρισει το δωματιο ή τουλαχιστον να ελεγξει αν εχουμε χαρτι για να μας αφησει. απο μονοι μας βρηκαμε την καθαριστρια και της ζηυησαμε επιπλρον χαρτι..

Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, elkadiva