Η κριτική γράφτηκε 14 Ιανουαρίου 2017

Είναι κοντά σχετικά στο κέντρο, με ένα τραμ βρίσκεται στο Ανατολικό κέντρο πολύ γρήγορα. Είναι καθαρό, ευρύχωρο με καλά στρώματα και εξαιρετική ηχομόνωση αν και βρίσκεται δίπλα σε κεντρικό δρόμο. Το κακό είναι ότι είναι τελείως απρόσωπο, δεν είναι πολύ ασφαλές καθώς από την πλαϊνή πόρτα του μπορεί να μπει όποιος θέλει χωρίς να τον δει κανείς και έχει 2 ανελκυστήρες για όλους τους ορόφους και το προσωπικό και τις ώρες αιχμής πρέπει να έχετε υπομονή....

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Myron G
Ο/η HIBCE, Guest Relations Manager του City Hotel Berlin East, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Ιανουαρίου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη
Ευχαριστούμε ήταν πελάτης μας και έχουν πάρει το χρόνο να δώσουν ανατροφοδότηση.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να μας διαβάσει ότι σας άρεσε σε όλη την καλή μαζί μας.
Θα θέλαμε και πάλι στο σπίτι καλωσόρισμα μας να σας παρουσιάσουμε τις βελτιώσεις μας.
Marie Zeitz σας

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Τεραστιο ξενοδοχειο, ανετα δωματια, μοντερνα. Πολυ ζεστη στα δωματια. 9 στασεις απο το κεντρο με το τραμ το οποιο ειναι διπλα στο ξενοδοχειο . Πολυ καλη τιμη για το επιπεδο του ξενοδοχειου, καλο πρωινο . Δεν εχει free wifi

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, christinakI5826RI

Αγαπητέ επισκέπτη
Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας.
Είμαστε στην ευχάριστη θέση να μας διαβάσει, αυτό σας έχει δώσει ιδιαίτερα απολαμβάνουν σχέση απόδοσης τιμής μας.
Ελπίζουμε να είχε μια ευχάριστη διαμονή και θα ήταν πολύ ευτυχής για μια επίσκεψη επιστροφής πολύ.
Marie Zeitz σας

Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2016

Καθαρά και άνετα δωμάτια με τα απολύτως απαραίτητα. Καλά στρώματα και παπλώματα για καλό υπνο. Το πρωινό καλό. Ησυχο.
Ειχαμε αυτοκίνητο και δίπλα ακριβώς υπήρχε χώρος parking δωρεάν.
Απόσταση από Alexanderplatz 5-6 km και καλή συγκοινωνία για εκεί.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Thomas P
Ο/η HIBCE, Guest Relations Manager του City Hotel Berlin East, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Δεκεμβρίου 2016

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχειο ειχε πολυ εξυπηρετικο προσωπικο ωστοσο στον 5ο οροφο που μειναμε η μυρωδια στους διαδρομους ηταν ανυποφορη σε σημειο να θες να κανεις εμετο. Επισης μεσα στο δωματιο την πρωτη μας μερα δεν ειχε σκουπισει-σφουγγαρισει η καθαριστρια κ δεν υπηρχε σαμπουαν-αφρολουτρο. Τα σεντονια κ οι πετσετες πεντακαθαρα. Υπαρχει σταση τραμ ακριβως απεναντι

Διαμονή: Μάρτιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, anastasia k
Ο/η HIBCE, Guest Relations Manager του City Hotel Berlin East, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Μαρτίου 2016

Η κριτική γράφτηκε 16 Δεκεμβρίου 2015

Teliooooo!!!!!!Einai pentakatharo kathimerina!!.poli oikonomiko ,eurixoro ,monterno, euxaristo usixa dwmatia..To tram einai akrivos dipla!!.Otan episkeptomaste to Verolino mono ekei tha pigenoume...sugoura tha to protinw k allou!! Euxaristw .

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, EvRidiki M
Ο/η HIBCE, Guest Relations Manager του City Hotel Berlin East, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Δεκεμβρίου 2015